Koho zvolíte příští hlavou státu?

29.12.2017 20:10
Koho zvolíš příští hlavou státu? Současného prezidenta Zemana a nebo budeš zvažovat alternativy? Jakéhosi akademika Drahoše, jenž nosí nedioptrické brýle k vůli inteligentnějšímu vzhledu a ví o politice velký kulový a papouškuje názory zaprodaných „presstitutek“ z médií?
Nebo jednoduchého, provařeného Topolánka za jehož předsedování se zrodily kauzy, jež stát stály stovky milionů, ne li miliardy (Pandury/
Dalík)? Navíc podporovaného šmejdy jako Langer a jemu podobnými?

 

Usilovat o Hrad se rozhodl na poslední chvíli díky jakémusi obchvatu party senilních důchodců v senátu. Ti zřejmě stále věří, že Topolánek jejích dementní záměr z konce století, aby získali statut „Emeritního senátora“ a pobírali prebendy do konce života/JIP, komatu/ podpoří a prosadí.
 
Třetím zájemcem o post prezidenta je člověk mnoha tváří a mnoha  profesí, který nahazuje tváře podle kurzu. Chudinka, která se za bývalého režimu protloukala životem s valchaři v Chuchli, nebo u plátýnka alias kartové rulety u starýho Růžičky. Po „Sametu“ založil s přáteli z Chuchle sázkovou kancelář Fortunu a roku 1990 zakoupil terminálovou síť za 30. milionů korun, což je suma, kterou valchaři a Horáček předtím nikdy neviděli i kdyby si u starýho Růžičky stoupali na špičky jako baleťák ND Harapes. A jednoduchou otázku, kde vzal 30. milionů, z čeho je uspořil v době  kdy psal knihu „Jak pukaly ledy“, mu zatím nikdo z jeho soupeřů v kláních o Hrad nepoložil.
 
Od té doby už uplynulo čtvrt století, přesto by lidé informaci „jak dělat velký prachy“ a stát se multimilionáři ocenili. Originální záznam v archivech STB, kde byl údajně evidován pod pseudonymem „sázkař“ už neexistuje. Po externím studiu na UK ?? získal jakýsi titul „antropolog historie“, nebo vice versa. Novou akademickou profesi, soukromou knihovnu s dvaceti tisíci svazky a znalost světových jazyku v TV seancích občas připomene. Z obsahu státnických projevů ale vědomostní potenciál není moc patrný. Takže nepřehledné řady knih, jež nikdy nečetl, plní pouze dekorativní funkci a se znalostmi světových jazyků to nebude až tak horké. Nicméně ocenění za texty mu nelze upřít. Talent určitě má, ale na chiméru o Hradčanech by měl zapomenout.
 
My senioři, kterým jde o hovno, tu šarádu pobaveně sledujeme a věříme, že se národ  Čechů, Moravanů a Slezanů nadechne a zvolí v prvním kole toho „Burana“ z Vysočiny, jak ho nazývají politické nuly Gazdík, Kalousek, Němcová a umělecké fosílie. A neukojené hérečky
s obzory záchodové mísy Pavlína Filipovská, prsatá Bára a pejskařka Kubišová nám doporučují volit Sázkaře, o té slovenské koze nemluvě.
Přezrálým ženám s nelogickými až patologickými politickými názory evidentně leze na mozek, že si od „havloidní“ éry nevrzly.
 
 

Diskusní téma: Koho zvolíte příští hlavou státu?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek