Kocourkov made in "Občanská společnost" aneb jak liberálně nepostavit dětem sněhuláka.

04.03.2018 15:27

Postavil jsem dětem sněhuláka.


Za chvíli mě kolem jdoucí feministka zkritizovala, že je diskriminační, když jsem postavil jen sněhuláka-muže a sněhulačku nikoliv. Tak jsem jejímu přání vyhověl a vedle sněhuláka postavil i sněhulačku.
Záhy na mě vyběhla sousedka, že ohrožuji mravní výchovu svých dětí, poněvadž sněhulačka má odhalená prsa. Naopak homosexuální pár odnaproti vyjádřil názor, že jsem měl raději postavit dva sněhuláky stejného pohlaví.
Po chvilce za mnou přišel rozhořčený muslim z vedlejší ulice s výtkou, že sněhulačka by měla mít na hlavě aspoň šátek. 
A nedlouho poté přiběhla i aktivistka z jedné lidskoprávní organizace a zkritizovala mě, že jsem zřejmě rasista, protože jsou oba dva sněhuláci bílí.
Nakonec přijíždí místní policie a nařizuje mi, ať s ohledem na velkou vlnu stížností, které můj čin vyvolal, oba sněhuláky ihned zbořím.

 

Zdroj: sociální sít

Q.S.

Diskusní téma: Kocourkov made in "Občanská společnost" aneb jak liberálně nepostavit dětem sněhuláka.

Datum: 04.03.2018

Vložil: Josef Švejk

Titulek: Alespoň máte potvrzeno, že

na světě není člověk ten, který by se zavděčil lidem všem a současně i to, že "nihil novum sub sole", neboť již před lety poznamenal jistý pan Shakespeare ústy kralevice Dánského, že vymknuta z kloubů doba šílí.
Řiďte se panenkou v koutku a doufejte, že si Vás nikdo nevšimne. Budete-li pilně platit daně máte na nevšimnutí dost vysokou šanci. :)

Přidat nový příspěvek