Kdy se média a ČT začnou vážně zabývat otázkou proč je najednou z roku na rok nutné, aby bezpečnost oslav na jednom německém náměstí hlídalo 1700 policistů

04.01.2017 23:04
V pondělních událostech a komentářích nám pan Bublan vysvětlil, proč je potřebné, aby nás "Ministerstvo pravdy chránilo před " ruskou propagandou"

A abychom to všichni dobře pochopili, pan ministr uvedl i konkrétní příklad nebezpečné ruské propagandy. Cituji:

„Je to vhodné, protože v poslední době pozorujeme mnoho informací, které jsou mnohdy polopravdivé, nebo dokonce i lživé a které mohou ovlivňovat politickou situaci. Já si vždycky vzpomenu na tu informaci u nás, že mezi uprchlíky převažují mladí muži. Já jsem viděl statistiky, které říkají, že je to skoro půl na půl. Jen mírně převažují muži.A navíc dvacet procent tvoří děti,“ konstatoval Bublan.

Obávám se však, že sám pan senátor Bublan podlehl propagandě i když ne té ruské a bylo nanejvýš potřebné, aby nový Chovancův úřad zasáhl. Protože jedním z hlavních úkolů tohoto úřadu, měl být podle původních informací dohled nad tím, zda nám naši státní zaměstnanci nepodléhají propagandě. A senátor vlastně státní zaměstnanec je.

Takže zde je pár obrázků dětí o kterých pan Bublan mluví:

article_photo

Jak uvádí dailymail software pro rozpoznávání tváří odhadl věk těchto dětí i na 38 let, viz text pod obrázky.

No tak, je možné, že pan senátor věří v předčasnou vyspělost těchto chlapců, ale mnohem pravděpodobnější je následující vysvětlení: pokud je migrant uznán za nezletilého, má právo na sloučení rodiny. Dojemný příběh z německého Focusu popisuje, kterak 14 rodinných příslušníků jednoho nezletilce již dorazilo do Německa a dalších 17 členů rodiny ještě čeká na vyřízení imigračních dokumentů.

Takže nezbývá než doufat, že ne každý ze 6000 tisíc migrantů, které hodlá vláda v první fázi přijmout je nezletilý migrant s 31 příbuznými. A pokud ministerstvo pravdy zahajuje boj s ruskou propagandou informací, že 20% migrantů jsou děti, tak snad k absolutnímu zesměšnění nového úřadu zbývá jen dodat, že se bez migrantů naše hospodářství neobejde a důchodci bez nich zemřou hlady.

Mám pro bojovníky s propagandou jednu radu. Po letošním Silvestru řeší západní média hlavně otázku, zda zákrok policie v Kolíně byl rasistický či nikoliv. Až budou otevřeně řešit otázku, proč je najednou z roku na rok nutné, aby bezpečnost oslav na jednom německém náměstí hlídalo 1700 policistů a okolí Dómu se proměnilo v zabarikádovanou zónu, pak lidé nebudou tyto informace hledat ve zdrojích, které nám tak laskavě (prý) platí Putin.

 

Zdroj

Diskusní téma: Kdy se média a ČT začnou vážně zabývat otázkou proč je najednou z roku na rok nutné, aby bezpečnost oslav na jednom německém náměstí hlídalo 1700 policistů

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek