Kdo z českých politiků hájí útok na Sýrii?

14.04.2018 15:06

Tak jako před 15 lety, kdy došlo k útoku na Irák na základě lživého tvrzení, že má Irák zbraně hromadného ničení, a i před rokem, kdy USA bombardovaly Sýrii na základě “důkazů” o použití chemických zbraní Assadem, což před dvěma měsíci vyloučil americký ministr obrany Mattis s tím, že o tom nejsou žádné důkazy, i nyní došlo k útoku na Sýrii na základě tvrzení islamistů, která dosud nebyla ověřena nezávislými experty a jiné důkazy nejsou.

Chemický útok u Damašku, ke kterému neměl Assad vůbec žádný důvod, ale jeho islamističtí a globalističtí nepřátelé důvody všechny, vyvolal dnes v noci reakci USA, Británie a Francie, které na Sýrii poslaly rakety.

Kromě toho, že k použití chemických zbraní zřejmě skutečně došlo, nevíme víc. Víme to, že chemické zbraně v minulosti použili islamističtí rebelové, nikoliv Assad. Vyjádření Američanů, Macrona a dalších mluví jen o “nezvratných důkazech”, ale takové “důkazy” už jsme tu v minulosti měli a pokaždé se ukázaly, že byly falešné.

 

A v této situaci, kdy by měl slušný člověk být minimálně zticha, nebo požadovat zveřejnění těchto důkazů, někteří naši politici útok na Sýrii chválí.

Pane Pospíšile, proč jste na straně islamistů? Viděl jste důkazy?

 

USA, Francie a Velká Británie daly nočním raketovým útokem na Sýrii Asadovi, ale i celému světu, jasný vzkaz, že použití chemických zbraní proti občanům je překročením Rubikonu a nemůže zůstat bez reakce Západu. Odpovědnost za stav v Sýrii nese Asad a jeho spojenci Rusko a Írán.

 

Pane Kalousku, viděl jste důkazy, nebo jen věříte? Věřil jste i v případě Iráku před 15 lety?

Pane Teličko, proč ten trapný útok na Hrad? Proč podporujete útok na Sýrii na základě nezveřejněných “důkazů”? Proč máme podporovat každé svinstvo, které udělá náš “spojenec”? Máme podpořit i turecký islamistický útok v severní Sýrii, protože jde o člena NATO?

 

Útok spojenců na chemické cíle v Sýrii podpořilo NATO, tedy i ČR. Správně, očekávám podpůrná vyjádření Hradu.

 
 
 

Proč české ministerstvo zahraničí vyzývá k nezávislému vyšetření chemického útoku v Sýrii a zároveň chválí útok na Assada jako “vzkaz”, aniž by výsledky nezávislého šetření znalo? Tweety MZV sdílel jak Babiš, tak Stropnický, berme to tedy jako jejich názory.

 

1/4 ČR v minulých dnech ostře odsoudila barbarský útok proti civilnímu obyvatelstvu v Dúmá a vyzvala k jeho okamžitému a nezávislému vyšetření.

 
 
 
 

2/4 Dnešní vojenský zásah USA a spojenců vnímáme jednoznačně jako jasný vzkaz komukoli, kdo by chtěl v chemických útocích v Sýrii pokračovat. Rada bezpečnosti OSN nebyla schopna situaci účinně řešit.

 
 

Pane Fialo, můžete nám říci víc k důkazům, které jste jistě viděl, a na jejichž základě píšete takové statusy?

 

Použití chemických zbraní proti vlastnímu obyvatelstvu je odporný zločin, který nelze tolerovat. Společná akce USA, VB a FR v Sýriii je správnou reakcí. Situaci na Blizkém východě nelze podceňovat a pouze přihlížet, jak se odtud šíří brutalita a chaos, který nás všechny ohrožuje.

 
 
 


Zdroj

 

Diskusní téma: Kdo z českých politiků hájí útok na Sýrii?

Datum: 14.04.2018

Vložil: Dr. Boch

Titulek: Kdo z ceskych politiku haji utok na Syrii >i

Vsichni vyse uvedeni politici jsou prachobycejni debilove a prodejne devky. Zrusit poslaneckou imunitu a nakoupit kandelabry.

Datum: 16.04.2018

Vložil: Acenev

Titulek: Kdo z ceskych politiku haji utok na Syrii >i

Ti viz výše uvedení jsou tzv.vlezdozadkulisti(slušně)-vlezdoprdelisti(běžně) těm Euroamerikanistům,kdo udržují jejich korýtka,a hlavně je plní-žel i z našich daní,takže já se ptám:Proč je volíme???!!!...uklidňuje mne jen staré pořekadlo,a myslím si že prakticky pravdivé,a to,že"Na každou svini se voda vaří"

Přidat nový příspěvek