Kdo si přeje nás rozeštvat až k k nějakému majdanu či občanské válce?

03.02.2018 09:42

Už mě štve, jak někteří presstituti neustále melou o nějakém rozdělování národa, či společnosti.

 

Žijeme tady všichni v této naší krásné České kotlině. Pracujeme a denně se potkáváme. Nikdo z nás nemá na čele napsáno:,,volil jsem toho, nebo toho.“ Když někdo zkolabuje na ulici a upadne do bezvědomí, nezavoláme mu pomoc, proto že je to volič toho, nebo toho ???

Jsme příslušníci jednoho národa. Jedné velké  rodiny. Naším společným zájmem je prosperita naší Vlasti. O tom přemýšlejme. Pro to pracujme. Můžeme mít rozdílné názory na podobu demokracie, ale tato země je naše Vlast. Tu si musíme chránit. 

Lidi, přestaňte už blbnout.

Máme přece jeden společný zájem. My všichni přece chceme žít v klidu a v míru. Nenechme se vtáhnout do nějakých cizích mocenských zájmů. Buďme svorni jako jeden národ, nebo jedna rodina. Nikdo z nás by přece nedal svoji maminku nebo babičku vplen cizím zájmům. To je přece základní premisa . Bez našich maminek a babiček bychom tu nebyli. Nikdo z nás. Ať už volil koho chtěl. I přes různost názorů, a o tom ta demokracie je.

Musíme držet spolu. Jinak nás cizáci slupnou jako malinu. Nenechme se presstituty dále rozeštvávat. Nevěřme těm kecům o rozdělené společnosti. I přes názorovou rozdílnost jsme stále všichni Češi. Sousedé v jednom domě. Spolucestující v jedné šalině. A máme všichni jeden cíl. Dobře dojet. Nebo je tu snad někdo kdo si přeje nás rozeštvat až k k nějakému majdanu či občanské válce?

 

Martin Rulf

 

Diskusní téma: Kdo si přeje nás rozeštvat až k k nějakému majdanu či občanské válce?

Datum: 03.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Paráda

Toto je správný postoj, bez něj se nepohneme z místa.

Někdo prozře dřív někdo později, nemá smysl odsuzovat jiného, že na něco nemá sílu a nezvládá to dostatečně...

Jedině když druhému nezabouchneme dveře před nosem ( odsouzením), bude moci do nich později vstoupit a tak znásobit sílu přítomných.

Datum: 03.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: Paráda - tohle už ne

https://www.euportal.cz/Articles/18547-sokujici-vypoved-o-chovani-ceskych-lekaru-ve-21-stoleti-bude-vas-z-toho-mrazit.aspx

Možná by stálo za to připomenout, že nemá celkem smysl postižené nějak vyzdvihovat, upozorňovat na ně, ale jen zmínit, že ti kteří se s nimi setkávají, žijí s nimi, mohou potvrdit, že i oni jsou hodni lásky a dokáží jí i vrátit, stejně jako to, že přicházejí jako jedinečná šance k zlepšení vztahů mezi lidmi, jako silný impulz zmírnit sobectví a začít na sobě pracovat ( občas člověk vedle takových lidí zjistí, že sám je nesnesitelný).

A takových šancí nás chce systém zbavit - jak mají někteří lékaři špinavé štíty. A to mají patřit k těm nej... jestli ta degradace společnosti nepřichází právě od lékařů, až začnou skutečně léčit lidi, možná se jim potom bude moci opět věřit.

Ono mít rád je tak nějak mnohem důležitější než být milován. Každý se může mít rád a nemusí to vůbec dávat najevo - jen si prostě nebude vůbec ubližovat. A pak může mít rád i jiné. A pak není až tak důležité kolik lidí ho má rádo a jak moc mu to dává najevo.
Když se člověk vzdá svého srdce ztrácí lidství bez ohledu jak moc je milován. Jen vibrace lásky, kterou člověk k někomu/ něčemu cítí, je neznečistitelná. To je jediná jistota, která nám přinese skutečnou svobodu - protože jen tak bude zabezpečeno, že tu svobodu nezneužijeme. Jen při dostatečně silném a dlouhém prožívání lásky si můžeme osvobodit vnímání.
Svoboda je o boji, ale skutečné svobody dosáhneme jen, když zvítězíme nad sebou samým a zvládneme vydržet ve stavu bez požadování něčeho, jen dáváním láskyplného citu ( komukoliv, čemukoli, blízkému, vzdálenému - možná to vzdálené je lepší, protože u nedosažitelného objektu je zajištěna nesobeckost daru lásky - nemůžeme nic očekávat zpět).
Láska sama nemůže nikoho svázat, jen očekávání z ní a jejích důsledků. Osvoboďme svoji mysl z dlouhodobého otroctví pomocí lásky.

Datum: 03.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Proč

Když "oloupeme" věznící skořepinu ze svého mozku - budeme mnohem více vyzařovat svoji vibraci do okolí... Pokud by byla potemnělá - udělá víc škody, než užitku - vracelo by se nám (polo)fuj. Takže to předsudkové - strachové vězení nás chrání, abychom tolik nezasahovali svoje okolí negací, pokud ji nemáme pod kontrolou a tím nám snižuje váhu nesené odpovědnosti za svoji bytost a svůj dopad na okolí.

Ale osvobození je docela zajímavé a ulevující.

Na druhou stranu - svoboda opravdu není pro každého, stejně jako zářivá budoucnost - když se jí někdo bojí, tak do ní nemůže vstoupit. A zabraňovat vstoupit druhým nemůže donekonečna. Jak dlouho, to záleží kolik lidí se rozhodne vstoupit do svobody - odpovědnosti a tím i zářivé budoucnosti.

Přidat nový příspěvek