Kdo nemá pod kontrolou vlastní hranice, ten nemůže zabránit vytvoření neomezeně velké muslimské komunity na svém území.

24.04.2018 06:57

Viktor Orbán v jednom ze svých předvolebních projevů zmínil zajímavou a důležitou zásadu (pokud vím, česky to vydal pouze Institut Václava Klause): Kvóty a přidělování migrantů je jen mlhová clona pro veřejnost. Ve skutečnosti záleží na jediném: Kontroluje stát své vlastní hranice nebo ne? Kdo nemá pod kontrolou vlastní hranice, ten nemůže zabránit vytvoření neomezeně velké muslimské komunity na svém území.

To je přesně případ České republiky. Politici a intelektuálové předstírají, že bojují v Bruselu a lžou o tom, že "u nás uprchlíci nejsou", případně, že "k nám nechtějí". Ve skutečnosti mezitím probíhá masivní kolonizace. Potkáváme stále častěji snědé vousaté muže a zašátkované ženy. Kebabárny přibývají jako houby po dešti. Diskriminační spory ve školách a přizpůsobování školních řádů je rutinou. Přibývá firem, jejichž jednatel má arabské příjmení. A množí se případy, kdy někoho probodne Afghánec nebo znásilní Syřan či Maročan. A vrchol - ty stejné neziskovky, co tvrdí, že tu nejsou žádní muslimští imigranti, si berou stovky milionů na jejich integraci.

Islámská kolonizace je jedním z mála bodů, na kterých se shodnou Babiš i Kalouskův blok.

 

Petr Hampl

Diskusní téma: Kdo nemá pod kontrolou vlastní hranice, ten nemůže zabránit vytvoření neomezeně velké muslimské komunity na svém území.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek