Kdo ji vymyslel, kdo ji řídí a komu imigrace slouží?

04.08.2015 08:12

To je pořád jedna a ta samá banda: Světová banka, MMF, PNAC, Goldman Sachs, ... a pak různé komise pro migraci a uprchlíky. Mají obšancované všechno. Stačí si jen párkrát kliknout ve Wikipedii. 

Komisaře pro uprchlíky při OSN dělá Portugalec António Guter
res, hrdina Carnation Revolution. Další hrdina Carnation Revolution byl Barroso, který podepsal s Havlem Dopis osmi podporující neokonskou kabalu zovoucí se Vulkáni, která rozesrala půl světa a zapříčinila tu migrační vlnu a z pozice prezidenta Evropské komise podporoval austerity. Z Wikipedie:

The Vulcans is a nickname used to refer to Republican Presidential candidate George W. Bush's foreign policy advisory team assembled to brief him prior to the 2000 U.S. presidential election. The Vulcans were led by Condoleezza Rice and included Richard Armitage, Robert Blackwill, Stephen Hadley, Richard Perle, Dov S. Zakheim, Robert Zoellick and Paul Wolfowitz, and Wolfowitz protégé, Scooter Libby. Other key campaign figures including Dick Cheney, George P. Shultz and Colin Powell were also closely associated with the group but were never actually members. 

Ty jména neokonských figurek jsou představitelé Světové banky, PNAC, AIPAC, JINSA, Goldman Sachs, atd.

Šéfa komisaře pro migraci při OSN dělá Peter Sutherland z Goldman Sachs. Mimoto ještě dělá předsedu katolické komise pro migraci. A pan Sutherland volá po masové imigraci do EU, i když je v EU velká nezaměstnanost.

Goldman Sachs je taky předseda ECB Mario Draghi neboli austerity. A další hrdina Carnation Revolution, Mário Soares stojí united s Tsiprasem proti austerity, ale marně. Mário Soares je, podle Wikipedie, an honorary member of the Club of Rome. A Club of Rome je Limits to Growth a na to je vhodná právě austerity.

A v době Carnation Revolution byl v Portugalsku velvyslancem USA zrovínka
Frank Carlucci, o kterém se ve Wikipedii píše, že je to figurka od Donalda Rumsfelda a je spojen s PNAC:

During the early 1970s, Carlucci became Donald Rumsfeld's protege as Rumsfeld showed him the ropes. ... He is affiliated with the Project for the New American Century (PNAC), a conservative think tank.


Islamofobní hnutí v Americe vedené Davidem Yerushalmim platí neokon Frank Gaffney, který dělal pod Perlem z bandy Vulkánů a je podepsán pod neokonským "otevřeným dopisem" Clintonovi v roce 1998, stejně jako Frank Carlucci, Perle a spol. A ten financér amerického islamofobního hnutí Frank Gaffney je, podle Wikipedie, the 2003 recipient of the "Louis Brandeis Award" from the Zionist Organization of America.

A ten neokon Frank Carlucci pomáhal schovat v Americe jednoho islamistického Čečence, spolu s Albrightovou a spol. 

Atd, atd, atd.

How a Chechen terror suspect wound up living on taxpayers' dollars near the National Zoo
https://www.washingtonpost.com/.../A38200-2005Mar15.html


Akhmadov's story might be just another shadowy tale from the global war on terror, if not for one important twist. The apartment he was holed up in was not in some remote former Soviet republic or extremist Islamic haven. It was smack in the middle of Washington, next to the National Zoo. He was here legally, as a newly minted political refugee -- and if he was hiding, it was more or less in plain sight. American taxpayers, in fact, were about to start paying his salary at a congressionally funded think tank. 

How is this possible? Well, it doesn't hurt that
Akhmadov enjoys the patronage of a group of very senior Washington luminaries. His backers include two former secretaries of state, Madeleine Albright and Alexander Haig; a former defense secretary, Frank Carlucci; a former national security adviser, Zbigniew Brzezinski; and some of the biggest names in elected politics, from Ted Kennedy on one side of the Senate aisle to John McCain on the other.

*******************************************************************************************************************
Z pamětí NSA na Carnation Revolution v Portugalsku.

When Soares told Kissinger that “We have no desire to become Communist,” the Secretary of State replied, “Neither did Kerensky.”

Jak tenhle Kissinger, tak Brzezinski z článku ve Washington Postu nahoře jsou "čestnými zahraničními členy" naší Rady pro mezinárodní vztahy. To je roztomilé.

Document Friday: The US Military had “a contingency plan to take over” Portuguese Islands!?


https://nsarchive.wordpress.com/.../document-friday-the.../

Diskusní téma: Kdo ji vymyslel, kdo ji řídí a komu imigrace slouží?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek