Kdo financuje evropské proimigrační think-tanky a neziskovky? Ty americké přímo islamisté.

28.10.2015 10:15

Proimigračná propaganda se zhroutila: Američtí levicoví liberálové jsou financování islámskými režimy! Informuje server Českého portálu EUportal.sz s odkazem na konzervativnyvyber.sk.

Co to bylo ze fet?
 
Příklad kdo u nás tvoří "evropské hodnoty" a prosazuje imigraci a islamizaci:
Think-tank Evropské hodnoty je nevládní instituce, která prosazuje zvyšování politické kultury v České republice i na evropské úrovni.... kdo to je a také


 

Brookings Institution – jeden z největších neomarxistických a levicově-liberální orentovaných think-tanků v USA, se dostal před vyšetřovací výbor Kongresu, protože přijímá miliony dolarů od zahraničních vlád, včetně Kataru a Spojených arabských emirátů.

Od koho jsou asi financovány evropské think-tanky a neziskovky? Maska ​​spadla a dnes je jasné, že jsou financováni islamistickými režimy a vládami z Blízkého Východu.

To, co se léta šeptalo, že levicoví liberálové jsou finančně propojeni s muslimskými finančními zdroji, se dostalo před americký kongres. Proimigrační propaganda se opět zhroutila. Kdy stejní zločinci stanou před našimi vyšetřovacími komisemi?

 

Zdroj

Diskusní téma: Kdo financuje evropské proimigrační think-tanky a neziskovky? Ty americké přímo islamisté.

Datum: 28.10.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Takové osoby by se za normálních okolností

vůbec nemohly pohybovat ve vrcholné politice. Za mediálním mlžením a zakrýváním skutečnosti se objevují velmi zvláštní "případy". Například jak ve vysoké státní funkci poradce předsedy vlády a prezidenta "Evropských hodnot" se může vyskytnout 24 letý "odborník" na všechno, který je navíc homosexuálním pornohercem. Co dnes v EU je klíčem do funkcí ve vládních strukturách a lukrativních postech tzv. nevládních organizací?
Je nutným kádrovým požadavkem dnešní doby k rychlému postupu kombinace naprosté absence životních zkušeností, homosexuality a podpory islamizace?

Datum: 28.10.2015

Vložil: Cleo

Titulek: Re: Takové osoby by se za normálních okolností

Kádrový požadavek je jasný: schopnost duševní prostituce....

Přidat nový příspěvek