Karel Schwarzenberg vyslovil radost nad zánikem Čechů a vznikem "euronároda".

13.11.2015 10:40

O tom co je cílem podporovatelů imigrace a islamizace nejlépe vypovídá věta, pronesená bývalým českým ministrem zahraničí a předsedou TOP 09 Karelem Schwarzenbergem „pomalu vzniká evropský lid“. 

 Ano, tím, že se zničí současný český národ.

Karel Schwarzenberg doslovně řekl, že „Češi a Němci tu spolubojují za demokracii a pomalu vzniká to, co různí politici u nás popírali. Pomalu vzniká evropský lid, kde není tak zajímavé, kdo je Čech a kdo Němec, ale jaká máme stanoviska“. Tento projev pronesl na demonstraci podporovatelů masové imigrace a přílivu muslimských uprchlíku/imigrantů do Evropy u německo-české hranice v německém městečku Schirnding (více o akci zde).

Tito podporovatelé masové imigrace a islamizace se sešli na demonstraci namířené proti odpůrcům islamizace a masové imigrace, kteří pokojně demonstrovali nedaleko. Byť mohou samozřejmě čeští obhájci Karla Schwarzenberga tvrdit cokoliv, aby ho obhájili, tak jeho vize likvidace našeho národa je děsivá. Pokud někdo organizuje demonstraci proti odpůrcům islamizace a masové imigrace, tak tím dává najevo jediné, že tuto islamizaci a masovou imigraci podporuje. A tak lze jednoznačně chápat, že i Karel Schwarzenberg podporuje tento postoj.

To, že Karel Schwarzenberg nepovažuje odpor k islamizaci a masové imigraci lidí z jiných hodnotových kultur za demokratické a označuje to za projev fašismu, na to už jsem zvyklý. Co jiného čekat od knížete, který má pověst marxistického aristokrata? Není ani první, ani poslední, aristokrat a údajně konzervativní politik, co zastává marxistické postoje.

Mnohem podstatnější je to, že Karel Schwarzenberg jasně vyjádřil to, na co upozorňuji ve své knize Eurábia – mýtus nebo realita budoucnosti? A tím je fakt, že jak neomarxisté, tak někteří konzervativci , podporují masovou imigraci, jako nástroj destrukce národních státu a prostředek, jak skrze zničení evropských národu vybudovat jeden evropský lid, tzv. führernation. (Více zde a zde.)

Karel Schwarzenberg má možná pravdu, že někteří z odpůrců islamizace a masové imigrace, se chovají jako fašisté. Ale on sám se chová jako nacista, jen místo vyvoleného německého národa pracuje na vybudování vyvoleného führernation.

Náš národ chtěli nacisté poněmčit a tak ho vyhladit, a Karel Schwarzenberg ho chce poevropštit a vlastně ho také tak vyhladit ….

Kníže a jeho islámští přátelé

schwarzenberg islam

schwarzenberg islam 2

Zdroj

Diskusní téma: Karel Schwarzenberg vyslovil radost nad zánikem Čechů a vznikem "euronároda".

Datum: 23.11.2017

Vložil: dit

Titulek: J.Hašek-Osudy dobrého vojáka Švejka

"U nás na rohu Bojiště a Kateřinský ulice, poslušně hlásím, pane lajtnant, byl taky jeden degenerovanej člověk. Jeho otec byl jeden polskej hrabě a matka byla porodní bábou. Von met ulice a jinak si po kořalnách nenechal říkat než pane hrabě." )))

Datum: 13.11.2015

Vložil: S.Ch.

Titulek: Opravdu jste se rozhodli rezignovat na zdravý selský rozum .... ?

Nikoliv, nevím jak jinde, ale v Praze nás není až tak mnoho, ale rozhodně jsou tu jedinci, kteří se rozhodli NEREZIGNOVAT na zdravý selský rozum.

Datum: 13.11.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Velmi výstražně je třeba brát to,

že tento otevřený nepřítel českého národa /a potažmo všech evropských národů/ dostal při prezidentské volbě v Praze 66% hlasů za pomoci agresivní kampaně mediálně kulturní úderky. Je k zamyšlení jak až dokáže být tzv. inteligentní člověk zblbnut, aby napomáhal realizaci vlastního zotročení... Budou se ti lidé někdy stydět za svoje "Kníže, lidu blíže.."? Asi ne, stejně jako se paní Roithová nejspíš nestydí za svoje: "Nedejte se strašit": https://www.youtube.com/watch?v=6dp6MkO5IIc
Inu, milí spoluobčané a zvláště vy v Praze žijící, opravdu jste se rozhodli rezignovat na zdravý selský rozum a být loutkami špásmachrů a lokajíčků? Opravdu vám záleží na účelových frázích současných krysařů víc než na osudu vaší domoviny? Podívejte se na ovoce, které za těmi eurodemokraty a lidskoprávními fašisty zůstalo. Nechyběli u žádné zkázy přímo tam kde začínala. Ať už na ukrajinském majdanu, nebo s plakáty "Vítejte"... Při souhlasu a schvalování agresivních válek proti Jugoslávii, Iráku, Libyi, Sýrii, nebo při podporování TTIP, budování stálých vojenských základen ve východní Evropě atd..
https://vimeo.com/117905910

Přidat nový příspěvek