Jucknerovi ďábelské plány brzy odhalí, pro koho předseda Evropské komise pracuje. Je víc než jasné, že Evropané to nebudou.

10.09.2015 17:21

Přerozdělit 160 tisíc imigrantů mezi členské státy Evropy, přispět každé zemi 6 tisíc euro za jednu hlavu, vytvoření nového systém pro ekonomické migranty a možnost migranta odmítnout první zemi, kam přijdou. To je plán předsedy Evropské komise Jeana Clauda Jucknera pro vyřešení imigrační krize. 160 tisíc je malé číslo, protože OSN varuje, že imigrační krize bude ještě větší. To Jucknera ani nezajímá. Místo toho, aby se Evropská unie snažila zastavit válku v Sýrii, které značně přispěly USA, Turecko, Velká Británie, Francie a státy v Perském zálivu, Juckner plánuje uprchlíky přerozdělit mezi členské země Evropské unie. A aby toho nebylo málo, Juckner se tento problém snažil prosadit tak moc, že o něm mluvil 38 minut, půlku svého projevu o stavu Unie.

Většinu svého projevu Juckner mluvil o imigraci (Foto: Politico.eu)

„Jsme stárnoucí kontinent v demografickém úpadku. Migrace se musí změnit, nesmí být problém, musí být dobře zvládnutelný zdroj. Migrace musí být legalizována. Musíme organizovat legální způsoby vstupu do Evropy,“ řekl. Dnes Juckner navrhuje přerozdělení 160 tisíců lidí, v květnu byl ale jeho návrh daleko menší. Tehdy navrhoval přerozdělení 40 tisíc. Očekávat můžeme tedy zvyšování počtu kvót. Ve stejný den jeho projevu uprchlická agentura OSN UNHCR zveřejnila další čísla. Podle ni ještě letos přicestuje přes středomoří 400 tisíc lidí, v roce 2016 číslo může přesáhnout 450 tisíc. Juckner se tedy problém rozhodl řešit ne u zdroje, kterým je válka v Sýrii čtyři a půl roku podněcovaná zvenčí evropskými státy, ale tak, že Evropa ukradne Sýrii její obyvatele, čímž přispívá k její likvidaci.

Zda Juckner využívá imigraci jako prostředek pro větší integraci států Evropské unie, můžeme jen spekulovat. Jeho volání po nových pravidlech pro žadatele o azyl by mělo k tomuto závěru vést. Korporátní předseda Evropské komise, který jako lucemburský ministr financí a pak i jako premiér udělil velkým korporacím daňové prázdniny, může mít jen ďábelské plány. Během 17 minutového bloku o Řecku a ekonomice to opět ukázal. Řekl: „Budeme navrhovat kroky směrem k hlubší ekonomické a měnové unii, systému záruk vkladů a dalších iniciativ. Myslím, že je důležité, že máme společný plán pro pojištění vkladů...Bude to pojišťovnické schéma. Upřednostňujeme také zavedení Evropského Ministerstva financí...Ohledně obsahu tohoto plánu musí být učiněno hodně práce, myslím si ale, že Evropská unie by měla mít pokladnu, která může spolupracovat se stabilizačním mechanismem a zapadat do fungování této instituce,“ řekl. 

Jucknerovi ďábelské plány brzy odhalí, pro koho předseda Evropské komise pracuje. Je víc než jasné, že Evropané to nebudou.

Zdroje: Daily MailReutersTelesu

Diskusní téma: Jucknerovi ďábelské plány brzy odhalí, pro koho předseda Evropské komise pracuje. Je víc než jasné, že Evropané to nebudou.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek