Další level Kocourkova: Jste rasisté a nesnášíte černochy? Nebo máte alergii na multikulti propagandu?

06.01.2017 10:34
Vtip: V Lidlu údajně začali prodávat speciální oblečení pro černochy a naše tradičně neoliberální společnost se na ten rasictický obchod krutě naštvala... Nevíte někdo přesněji, o co jde?

Jste rasisté?

Celý den ze všech titulků na mě ječí slovo RASISMUS! Týden:Leták vyvolal rasistickou hysterii. Řetězec se ohradil proti kritice. iDNES :Lidl čelí kritice rasistů kvůli černochovi v letáku. Ustupovat nehodlá. "Rozhodl jsem se, že si nové sportovní oblečení koupím v Lidlu. Normálně letákové akce nesleduji, ale tentokrát mě reklama docela zaujala," reagoval Dienstbierův nástupce pro lidská práva Jan Chvojka (ČSSD), extremistický odborník Mareš mluví o šíření rasismu v Čechách.

 

JENŽE: 

O dva roky dřívebyl černoch - manekýn všem šumafuk. Ale prostý lid už má multikulti masáže, co se na nás valí kvůli migrační krizi, až po krk. Dost neustálého podsouvání cizích kašírovaných idylek, dost lhaní, dost ignorování reality, dost strachu. A tak někdo zareaguje vztekle i na blboučký slevový leták a strhne lavinu. Tak, co teď?

 

Jste rasisté a nesnášíte černochy?
Nebo máte alergii na multikulti propagandu?

 

Černoch je v letáku proto, že leták přebírá už hotovou prezentaci z Německa. Tam mají tenhle typ multikulti běžně, na rozdíl od Čech. Není co řešit, hotovo, dvacet.

 

Lídl ČR ale namísto tohoto jednoduchého vysvětlení neváhá povýšeně mentorovat o přínosu multikulturalismu. Takže tu už nemáme jen politicky vyprofilovaná média, ale i politicky vyprofilované obchoďáky. Další level Kocourkova.

 

 

article_photo

 

 

Jak píše kolega Marian Kechlibar ve článku "Převýchova Lidlem":"musím říci, že bych docela rád nakupoval někde, kde jim jde hlavně o prodej zboží zákazníkovi, a ne o světový pokrok. Tohle prorůstání politiky do nesouvisejících oblastí života je toxické. Rozhodně dávám přednost tomu, když kramáři chtějí jenom moje peníze a nestarají se o spásu mé duše."

 

Zákon akce a reakce funguje bohužel spolehlivě. Lživá, manipulativní a agresivní masáž krásami multikulturalismu prostě konečně přináší jejím tvůrcům výsledky. Ale úplně jiné, než chtěli. A Lidl si užívá virální reklamy zadarmo, kterou úspěšně přiživil a medializoval. No nekupte to.

 

 

Zdroj

Diskusní téma: Jste rasisté a nesnášíte černochy? Nebo máte alergii na multikulti propagandu?

Datum: 07.01.2017

Vložil: Dobroslav

Titulek: Pokud si pozvu do svého domu kohokoliv,nevnucuji jej JINÝM.

Vážený Lidle Vaše reklamy jsou tupě hloupé ale toto je vrchol ještě jednou a už k Vám nevkročím. Chápu vedoucí pracovníky: čí chleba jídáš tomu ....... Líbej.

Datum: 07.01.2017

Vložil: Janny

Titulek: Myslim, ze

Je to OK, jen nám nahráli na smeč. Národ projevil svuj postoj na cizí účet a bezdotykove, takže jasny vzkaz do Nemecka, potazmo do EU, ze k nam posílat mloky nebude úplně easy, takže si je tam budou muset nechat a uzivat si s nimi multikulti sami! Je vidět, ze jsme inteligentní národ. Dekujeme Lidle za spolupráci! Další by mohlo jit Tesco s halal slevami... držte se, jsme dobří, umime to, jsme boží bojovníci!

Přidat nový příspěvek