Jsme ve válce o naši budoucnost, ve které musíme zvítězit, jinak naše děti již nebudou vyrůstat v Evropě, kterou známe.

29.08.2015 09:41

Chci na vlastní oči vidět, jak tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL plýtvá miliardami korun na podporu ilegálních imigrantů na úkor sociálního zabezpečení pro naše vlastní potřebné občany. Ano, slyšíte dobře, na podporu těchto nechtěných vetřelců již tato vláda vyčlenila několik miliard. Proti vůli drtivé většiny obyvatel. A teď někteří ministři této vlády dokonce začali veřejně lhát, jelikož se lekli veřejného mínění, a snaží se proto vzbudit dojem, že jsou jako proti. Nevěřte jim ani slovo.

Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie je jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje nulovou toleranci ilegální imigrace. Všechny ostatní strany chtějí více či méně ilegální imigranty přijímat a legalizovat tady jejich pobyt. My v SPD tedy prosazujeme přesný opak než celá tato vláda a další strany v Parlamentu. 

V této souvislosti absolutně odmítám gesto Karlovy univerzity, která tento týden nabídla ZDARMA studium a ubytování pro ilegální imigranty, kteří získají následně povolení k pobytu v České republice. Náklady na studium a ubytování imigrantů tak zaplatí všichni občané České republiky ze svých daní, přičemž drtivá většina z nás, včetně mě, nesouhlasí s podporou imigrantů na úkor potřebných českých občanů. Ať si to páni profesoři zaplatí sami ze svého. Rozdávat z eráru bez přímé odpovědnosti je zbabělost.

Zrada a neschopnost současné vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL pokračuje a samozřejmě na úkor českých občanů. 

Státní univerzita by měla zacházet s prostředky daňových poplatníků s péčí řádného hospodáře, tedy v souladu s přáním většiny občanů, nikoliv v přímém rozporu. Navíc, toto extrémní a doslova radikální gesto žádný problém s imigranty neřeší, naopak zvyšuje společenské napětí v naší společnosti. 

Pakliže má univerzita nějaké veřejné peníze navíc, tak se v prvé řadě přimlouvám, aby co nejširší systém podpor mohly využívat hlavně děti chudých českých občanů. 

Naši občané, nikoliv cizinci, mají v prvé řadě morální právo na podporu z veřejných prostředků, jelikož naši předci tuto zemi po staletí budovali. Jen připomínám, že moje maminka, babička i dědeček pochází z Bystřice pod Hostýnem ve Zlínském kraji. 

A v žádném případě bychom neměli podporovat jakékoliv imigranty, kteří pocházejí z nám nepřátelských kultur, což jsou v prvé řadě například islámské země.

V souvislosti s vlnou imigrace z islámských zemí stojíme na křižovatce a musíme si vybrat, jakým směrem se vydáme. Volíme mezi svobodou a nesvobodou. Neexistuje nic mezi tím. Naštěstí si stále více a více lidí stávající situaci uvědomuje. Na rozdíl od politiků EU a naší vlády, která naopak imigraci podporuje.

Milujeme naše děti, máme rádi naši zemi a chceme si u nás zachovat svobodu a demokracii. Musíme však splnit svoji povinnost a chovat se statečně. Jestli to znamená, že musíme být politicky nekorektní, tak prostě buďme politicky nekorektní. Jsme ve válce o naši budoucnost, ve které musíme zvítězit, jinak naše děti již nebudou vyrůstat v Evropě, kterou známe.

Tomio Okamura

Zdroj

Diskusní téma: Jsme ve válce o naši budoucnost, ve které musíme zvítězit, jinak naše děti již nebudou vyrůstat v Evropě, kterou známe.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek