Jsme ve válce. Invazi imigrantů někdo velmi promyšleně řídí, aby zničil evropské země, tvrdí čím dál více našich politiků

05.11.2015 08:20

Jsme ve válce. Invazi imigrantů někdo velmi promyšleně řídí, aby zničil evropské země. 

„...zastávám názor, že migrace je řízená invaze, která má rozvrátit evropské sociální, kulturní, ekonomické i politické struktury, že je dobře organizována a není spontánní,“ řekl prezident Zeman v pondělí v Pardubicích.

„Musím žel s názorem pana prezidenta souhlasit. Jde v podstatě o fyzické obsazení Evropy představiteli jiné civilizační skupiny, kterou platí hlavní konkurent Evropy, tedy USA,“ uvedl předseda KSČM a místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip.


„Prezident Zeman říká to samé, co my. Chaotická evropská politika opravdu vzbuzuje dojem plánu na rozvrat evropské kultury. Jinak si člověk kroky eurolídrů nedokáže vysvětlit. Kancléřka Merkelová pozvala nelegální migranty do Evropy a ti ji vyslyšeli. Když to Německo přestalo zvládat, začalo tlačit na přerozdělování. Severské státy upřednostňují imigranty před vlastními občany a výsledkem je, že vznikají ´no go´ zóny. A také jsme svědky, že v některých místech Evropy už je islámské právo prosazováno nad zákony daného státu. Tomu se musíme postavit. Česko je suverénní stát se svou kulturou a pokud si necháme diktovat z Bruselu a od silných evropských států nařízení, jako jsou povinné kvóty, ztrácíme svou suverenitu. Každý stát má povinnost chránit své občany. Pokud to nedělá, pokud nechrání své hranice a pokud se podřizuje diktátu jiných, přestává být suverénním státem,“ míní předseda poslaneckého klubu Úsvitu Marek Černoch.

„Evropská unie dlouhodobě selhává. Řeší věci méně podstatné a o těch nejpodstatnějších se nebaví. Že zaspala ukazuje, že tady není něco v pořádku ve vedení Evropské unie,“ domnívá se generál Jiří Šedivý, bývalý náčelník Generálního štábu Armády České republiky a pedagog Vysoké školy CEVRO Institut.

Podle europoslance KSČM Miloslava Ransdorfa je uprchlická krize řízená Američany a USA stojí i za vzestupem islamismu.
Agresivní USA rozvrací svět a šíří chaos, aby si udržely moc. 

„To, co říká v tomto případě Miloš Zeman, je naprostá pravda. Asi se neshodneme, kdo tu invazi řídí. Podle mě to je záležitost, jak to píše Tony Cartalucci, kterou řídí americké a turecké služby. Je to zaměřené proti EU a proti evropským národním státům. Má to rozbít národní státy, které ještě zachovávají určité zbytky demokratické politické kultury. Samozřejmě, že suverénní stát by měl mít právo rozhodovat o otázce imigrace. Velmi dobře si vzpomínám, že někdy na jaře v roce 2009 stál ústavní právník Jaroslav Kuba před Ústavním soudem a vysvětloval, že Lisabonská smlouva může vést v případě nějaké uprchlické vlny ke kvótám, tehdy se mu Fülle veřejně smál. A co se zdálo, že je hloupé a nesmyslné, tak je tady. Podle mého názoru je nejvyšší čas vztahy s Evropskou unií velmi rozvolnit,“ řekl redakci europoslanec KSČM Miloslav Ransdorf. 

„Není co dodávat. Všichni už přece známe fakta. Zatímco západní země rozvracejí vybrané země, bohaté muslimské státy financují islamizaci a pochod muslimů na Evropu. Kdo chce být slepý, nevidí, a oči nevěřícím otevřou až meče věřících v Alláha,“ říká předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.

„Myslím si, že to je už delší dobu zjevné a o to víc mě překvapuje politika Angely Merkelové, která v podstatě zradila vlastní národ a vzala si na svědomí něco, co neskončí dobře a na co ona sama doplatí,“ říká předseda SPO a senátor Jan Veleba.

Zdroj

 

Evropo, těš se!

Zdrojwww.youtube.com/user/MZWDIREKT

Diskusní téma: Jsme ve válce. Invazi imigrantů někdo velmi promyšleně řídí, aby zničil evropské země tvrdí čím dál více našich politiků

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek