Za 10 let nás bude v Evropě 130 miliónů. Jsme silnější každým dnem a každou hodinou. Jediná kultura v Evropě bude islám. Ta vaše bude zapomenuta jakoby nikdy neexistovala.

06.12.2017 11:48

Toto plánujú moslimovia v Európe

 

Zdroj

Diskusní téma: Za 10 let nás bude v Evropě 130 miliónů. Jsme silnější každým dnem a každou hodinou. Jediná kultura v Evropě bude islám. Ta vaše bude zapomenuta jakoby nikdy neexistovala.

Datum: 07.12.2017

Vložil: dit

Titulek: Teroristické útoky? Média vytáhla do boje za krásy islámu

cituji
o, že „Terorista křičel Allahu akbar“ se už možná v budoucnu nedočtete. Média v reakci na další teroristické útoky vytáhla do boje – za krásy islámu. Česká televize dokonce mává „názorem expertů“, aby bylo jasné, co si má slušný občan myslet, až uslyší na ulici křik Allahu akbar.

Stádnost novinářů v kampani orwellovských rozměrů je zarážející. Alespoň v případě variant tvrzení že nic nesouvisí s ničím a islám je náboženství míru. Od amerických levicově progresivistických New York Times a CNN okamžitě a ve velkém tuhle absurdní převýchovnou masáž nekriticky přebírají jednostranně zaměřená česká média.
více zdroj
https://www.samizdat2016.cz/2017/11/teroristicke-utoky-media-vytahla-do-boje-za-krasy-islamu/

Datum: 07.12.2017

Vložil: dit

Titulek: InBáze...

Zdravím,
tak třeba taková InBáze a mezi její partnery patří mimo jiné cituji ze zdroje migraceonline.cz:
i tenhle partner:

Partnery akce jsou InBáze, ..... a Alfirdaus Praha.
Kdo a co je Alfirdaus Praha?))))stačí dohledat třeba i na netu)))
Třeba z její minulosti, cituji :
ak se ovšem již záhy ukázalo, na Praze 8 již od roku 2013 funguje mešita, která je pro českou veřejnost deklarována jako jazyková škola Alfirdaus.
zdroj
https://www.reflex.cz/clanek/zpravy/57860/v-praze-je-mesita-kterou-muslimove-vydavaji-jen-za-jazykovou-skolu-podvedli-u-toho-urady.html
Hlavně, že je partenrem InBáze v současnosti...

Přidat nový příspěvek