Jedná se o velmi primitivní metodu, která ovšem perfektně umí ovlivnit mozky lidí a jejich myšlení a jedním z význačných zakladatelů této praktiky byl Hitler a Goebbels

12.01.2018 17:30

Fraška a důstojnost

 

České televizi a několika dalším mediálním českým obrům se podařil neuvěřitelný kousek. Sloučit nejubožejší frašku s úřadem nejvyšší důstojnosti. Podle mne je úřad prezidenta ten s nejvyšší důstojností. Ale pořady ohledně voleb a kandidátů na prezidenta jakož i pořad s kandidátkami na první dámu jsem vnímal jako jednu obrovskou absolutně nedůstojnou frašku asi tak na úrovni Disneylandu.
 

1) Všechny debaty ať jeden proti jednomu či v jakémkoliv jiném počtu byly jen primitivním slovním soubojem, tedy pastvou pro lid, který si již sice nežádá roztrhání otroka lvem, ale rozhodně si žádá vidět jak někdo roztrhá ve slovním souboji svého protivníka v boji o trůn..........to je jasnou známkou ubohosti a pokleslosti, jak jisté části diváků tak i programových ředitelů vysílacích stanic

2) Neustálé osočování a démonizace jednoho člověka v politice, tedy vlastně možná dvou, Babiše a Zemana. Není hodiny, kdy by nějaká stanice někde nějak neodvysílala něco, proti těmto dvěma osobnostem. Pokleslost této praktiky je tak zřejmá že by mohla vyvolat zemětřesení. Stejnou praktiku totiž použily USA již v roce 1953, kdy takto démonizovaly Mossadegha a svrhly ho pak z trůnu. Stejný způsobem byl dehonestován a démonizován Kaddafí, Hussein a i Assad. A pravděpodbně i další, o kterých já jen nevím.

Jedná se o velmi primitivní metodu, která ovšem perfektně umí ovlivnit mozky lidí a jejich myšlení a jedním z význačných zakladatelů této praktiky byl Hitler a Goebbels, tedy vidíme od koho se vládnoucí elita jak u nás tak i v USA učí. A jak tento jednoduchý a starý trik ještě pořád funguje.

Vládnoucí ELITA nejsou ti v televizi ale ti, kdo nejsou vidět. tzv DISKRÉTNÍ ELITA.

3) Na vykonávání úřadu prezidenta se prostě nemůže jen tak někdo přihlásit, kdo má dost v peněžence a průvan v hlavě. I na Nobelovu cenu se děje velmi inteligentní výběr. Kandidát musí umět něco nejlépe na světě. Z našich kandidátů to není nikdo, a tak i pro naši českou kotlinu se musí vybrat kandidát v tichosti a na doporučení a bez záludných postranních myšlenek. Navrhnut má být někdo,kdo má šanci takovýto úřad plnit zodpověděn a nejen si labužnicky usednou na trůn. A to vidím jen a jen u Zemana. Nikdo z dalších kandidátů neposkytuje vůbec žádnou ...jak se u nás počalo říkat ...přidanou hodnotu.

Nikdo z kandidátů se nevyzná v politice, ani občasná jednání s politiky o přídělu financí ještě z nikoho neudělala experta na politiku jako takovou. Ani zástupce zbrojní lobby není to pravé ořechové a mladičký pan doktor, kterého jsem měl možnost vidět naživo, není tím čím být předstírá.

Lékaři jsou obecně velmi namyšlení lidí, ne všichni ale je jich dost a tak si myslí, že když rozumí medicíně...trochu...., takže i plně chápou ekonomii a politiku, Znám několik lékařů, kteří jsou skutečně natolik chytří, že si tohle nemyslí a těch si vážím. Ale pan lékař kandidát do této poměrně malé a skutečně elitní skupinky nepatří. Pan primář Pavko by měl mnohem vyšší šance na to, aby vykonával prezidentský úřad správně a s důstojností

A tak je vidět, kdo se hlásí. Stačí se zamyslet a nepodlehnout mediální masáži o tom, jak špatný je Zeman jak špatný je Babiš. Ani jedno totiž neodpovídá realitě. Jen se to zdá, jen se to jeví, jen nám to média tvrdí. Práv tak jako se lidem jevilo, zdálo, že slunce vychází na východě a zapadá na západě, což jak dnes víme je hloupost, protože slunce se"nehýbe", ale Země se otáčí kolem své osy. Stejně jako nám dnes média podsouvají jistý druh myšlení tak i dříve tento druh myšlení podsouvala církev jako mediální nástroj na ovlivnění myšlení lidu. A fungovalo to několik dlouhých set let a stejně to funguje i dnes jen namísto kázání v kostele máme kázání v televizi a v rádiu.

A tak běžte k volbám a volte podle svého přesvědčení, které vám do hlavy nastrkala média. Protože již není čas na vysvětlování.

4) Po volbách si najděte čas na další vzdělávání, to je totiž jediný způsob, jak něčemu rozumět a být dobře vybaven na volby další. Stojí to čas a někdy i peníze, ale udělejte to , je v tom osud vašich dětí a jejich dětí, vašich vnuků a vnuček. A to snad stojí za to, nebo vám ne?

 

 

Diskusní téma: Jedná se o velmi primitivní metodu, která ovšem perfektně umí ovlivnit mozky lidí a jejich myšlení a jedním z význačných zakladatelů této praktiky byl Hitler a Goebbels

Datum: 12.01.2018

Vložil: host

Titulek: babiš?

To druhé bohužel odpovídá realitě. Vypadá to, že Babišovi dopomohl k moci Globální prediktor aby potlačil proamerickou elitu (bakala,kellner, atd).
A tak kromě toho že nás bude ruinovat, zotročovat a ožebračovat, jak to už předvedl na zaměstnancích jím vlastněných (ukradených) firem, nás ještě zaprodá globální elitě jakmile zjistí, že je to pro něj finančně výhodné.

Přidat nový příspěvek