Je mi z toho nanic, Vaše veličenstvo

28.04.2018 19:38
Zatímco během porodu vévodkyně z Cambridge svět téměř šílel, doktoři z liverpoolského špitálu, takřka v přímém přenosu, usilovali o nežití malého Alfieho. S požehnáním soudu a bez zájmu Vašeho veličenstva.
 

O nemoci třiadvacetiměsíčního Alfieho Evanse bylo napsáno dost. Rovněž o hyenistickém rozhodnutí liverpoolských felčarů, kteří proti vůli rodičů odpojili tohoto človíčka od přístrojů a nechali jej zemřít hladem a žízní. Když rodiče nesouhlasili, tak toto tzv. humánní rozhodnutí posvětil britský nejvyšší soud. Nejvyšší soud země, kde vládnete celých šestašedesát let!

Liverpoolští doktoři zpočátku prý dokonce nepoznali, že chlapeček je nemocný. Potom však bezpečně věděli, že další léčba je zbytečná. Nic nepomohlo, že nešťastní rodiče našli pomoc ve vatikánské dětské nemocnici Bambino Gesu, která s léčením podobných onemocnění má velmi dobré zkušenosti. Odborníci z liverpoolského špitálu nedovolili chlapečka převézt do zahraniční nemocnice, která je zřejmě daleko lepší, než ta britská. Nic nepomohlo, že se nešťastní rodiče obrátili na Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku. Odvolávali se na starodávný princip britského práva Habeas corpus. Zákaz britského soudu převézt chlapečka do vatikánské nemocnice se dá vykládat právě jako porušení tohoto principu. Štrasburští humanisté v soudcovských talárech však dali zelenou liverpoolským doktorům k zabití malého Alfieho.

Ó, jak nechutné, Vaše veličenstvo!

Špičkoví britští lékaři, kteří naprosto zázračným způsobem dokázali zachránit dvojitého špiona Skripala a jeho dceru, nechali zemřít batole Alfieho, kterému dávala jiná zahraniční nemocnice šanci!

Špičkoví britští lékaři, kteří naprosto zázračným způsobem dokázali zachránit dvojitého špiona Skripala a jeho dceru, před čtyřmi roky odsoudili k smrti jiného chlapce, Ashya Kinga, poněvadž měl nádor na mozku. Když s tím rodiče nesouhlasili a chtěli jej odvézt do České republiky, kde lékaři věřili, že chlapce vyléčí, byli tito rodiče úředníky Vašeho veličenstva kriminalizováni a dokonce krátký čas vězněni. Jen tak pro zajímavost, tento chlapec byl českými doktory vyléčen.

Batolete Alfieho se dokonce ujala italská vláda. Malý Alfie tak nezemřel jako britský, ale jako italský občan. Liverpoolští doktoři tak zabili italské dítě! Co vy na to, Vaše veličenstvo?

Za zachování života Alfieho se dokonce přimlouvala hlava katolické církve, papež František. Co jste podnikla Vy, na záchranu života svého poddaného? Pokud je mi známo, nic! Co jste udělala jako hlava církve anglikánských heretiků? Pokud je mi známo, nic! Ostatně, Alfie byl přece katolík!

Nakonec jedna otázka, Vaše veličenstvo. Jednali by liverpoolští doktoři stejně, kdyby se jednalo třeba o právě narozené princátko? Celý svět by byl jako na trní, Britové by šíleli v napjatém očekávání, jak vše dopadne, zda to královské bambino přežije. Kolem nemocného princátka by kroužili největší lékařské kapacity světa. Po nešťastném Alfiem téměř ani pes neštěkne. Má královské dítě jinou cenu, než to obyčejné z ulice? Měřeno metrem britských doktorů a soudců, tomu tak bude. Vlastně i podle metru soudců Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku.

Je mi z toho nanic, Vaše veličenstvo!

 

 
 
 
Q.S.
 
Symptomy transformace "Nového světa"...  Jde o to, aby si společnost zvykala, že děti nepatří rodičům, ale globální říši nad kterou slunce nezapadá....
Zrod nových světoobčanů bude plný regulací, euthanasií a kriminalizace všeho přirozeného...
 

 

Diskusní téma: Je mi z toho nanic, Vaše veličenstvo

Datum: 29.04.2018

Vložil: A.

Titulek: ďalšie info

https://www.hlavnespravy.sk/stefan-harabin-alfie-nie-je-mimozemstan/1388272

https://www.hlavnespravy.sk/co-hovorili-nacisti-co-hovorili-alfieho-kati-nemocnica-sudca/1388816

Datum: 29.04.2018

Vložil: Anonym

Titulek: GB giž není demokratickou zemí

Velká Británie již opustila principy demokracie a začíná bohužel zavádět totalitní praktiky. Jak jinak si lze vysvětlit, že malé dítě je odsouzeno soudem k smrti s tím, "že to pro něj je nejlepší". Daleho horší ale je, že celý tento případ vrhá stín na britské zdravotnictví - nejednalo se náhodou o experiment (stejně jako prováděl Mengele v nacistických koncentračních táborech) a nesnaží se tímto nectihodné soudy zabránit provalení.

Datum: 28.04.2018

Vložil: anonym

Titulek: eutanazie

Salámová metóda zavádzania eutanázií (pozorovateľ | 27.04.18 15:52)
1) najprv povolili eutanázie iba smrteľne chorým ľuďom v záverečnom štádiu choroby

2) potom povolili eutanázie dôchodcom

3) potom povolili eutanázie ľuďom s trvalými zdravotnými problémami (ochrnutý, nevidiaci ...). Neskôr k tomu pridali dobrovoľné eutanázie pre ľudí s depresiami

4) potom pridali eutanázie zdravotne postihnutých detí, so súhlasom rodičov. Najnovšie už máme eutanázie detí proti vôli rodičov

5) ďalší krok bude eutanázia mentálne postihnutých ľudí. Keďže nebudú mať príbuzných, tak o ich "vôli zomrieť" rozhodne štátna komisia.

6) a potom už je len krôčik k likvidovaniu politických oponentov. Označia ich najprv za psychicky chorých, zavrú ich na psychiatriu a následne nejaká komisia rozhodne, že im tak skráti utrpenie...

Len pre zaujímavosť. Hoci sa program eugeniky najčastejšie spomína v súvislosti s nacistami, tak vznikol v 19. storočí v Británii a Briti boli dlhú dobu jeho veľkí obhajcovia a propagátori...

Přidat nový příspěvek