Je čoraz viac nepochybné, že Kuciaka zavraždili iniciátori tejto farebnej revolúcie premyslene a cielene, aby mali rozdúchavajúcu zámienku?

05.03.2018 22:45

Farebná revolúcia SK - došlo na Sorosa

Dnes, v pondelok, zazneli prvé ostré slová o trestných oznámeniach - na Matoviča a Nicholsonovú, ktorí vo svojich tlačovkách vyhlasovali konkrétne osoby za spojencov mafie alebo ich obvinili z trestných činov. Špeciál ohováranie konkrétnych vyšších funkcionárov polície je dôkaz klasickej Matovičovej nepríčetnosti.

Okrem toho mal tlačovku Sulík, ktorý vystupoval ako hotová hlava revolúcie. Ale za sebou nemá žiaden ľud, žiadnu skutočnú silu. Jeho jedinou nádejou sú zradcovia-poslanci z Mostu-Híd, prípadne celá tá strana. Most-Híd žiada rekonštrukciu vlády, ale to by "revolucionárom" samozrejme aj tak nestačilo - ako povedal jasne a jednoznačne sám Sulík. Farební revolucionári vedení zo zahraničia chcú predčasné voľby, ktoré by trvali dlho, nastala by patová situácia a dovtedy by potencionálne vládol Kiska (nejako by to napasovali s "úradníckou vládou", ako príklad nech je terajšia situácia v Čechách, kde je vláda dlhodobo "v demisii"). A prípadne by už voľby ani neboli - možné je všetko, vážení, ak si myslíte, že sa história neopakuje, tak sa mýlite.

Krátku tlačovku mal aj Fico. Vyjadril sa, že celú noc nespal - a tak aj vyzeral. Pointa jeho prejavu bola tá, že verejne vyzval Kisku, aby verejnosti vysvetlil, čo robil 20. septembra 2017 v New Yorku, „kde prebehlo stretnutie, na ktorom nemal Kiska so sebou žiadneho zástupcu slovenského ministerstva zahraničných vecí“. „Žiadam odpoveď, o čom bolo toto stretnutie s istým človekom, čo má pochybné meno“. Kiska svoje minuloročné stretnutie so Sorosom najprv tajil, a keď sa prevalilo, tak ho zahováral, označoval za nepodstatné hlúpymi výhovorkami na rómsku otázku.

Fico sa týmto vyhlásením jasne postavil na tú stranu, na ktorej stojí maďarská vláda v jej konflikte so známym finančným mafiánom Sorosom. Bol to viac-menej nevyhnutný krok, pretože to je téma stredoeurópskeho regiónu. Možno to Ficovi pomôže pri jednaniach s Mostom-Híd. Ako vieme, maďarská strana je viac pod politickým vplyvom maďarského premiéra, ako pod vplyvom slovenského. V tomto prípade je táto harmónia naozaj pozitívna a dobrým znakom. Nejde len o výsledok konfliktu, ale aj o to, že sa mnohí ľudia poučia.

Revolucionári dnes zvolali "protest" v Košiciach. Prišlo ich tam len nejaká tá stovka aktivistov. Opakujem, farební revolucionári nemajú žiadnu podporu ľudu.

To je do archívu dnešný deň.

Na záver chcem pripomenúť, že je čoraz viac nepochybné, že Kuciaka zavraždili iniciátori tejto farebnej revolúcie premyslene a cielene, aby mali rozdúchavajúcu zámienku.

Zdroj

 

Q.S.

Toť otázka. Ani ho nemuseli sami zavraždit, ale využili to dokonale.

Diskusní téma: Je čoraz viac nepochybné, že Kuciaka zavraždili iniciátori tejto farebnej revolúcie premyslene a cielene, aby mali rozdúchavajúcu zámienku?

Datum: 06.03.2018

Vložil: dux

Titulek: pravá ruka megapodvodníka Sorosa

Iste ste už postrehli, že nám na Slovensko zavítala osobnosť mimoriadneho významu, pravá ruka megapodvodníka Sorosa, Marcello Fabiani, architekt Oranžovej revolúcie na Ukrajine a ďalších iných farebných revolúcií v ďalších iných štátoch. Náhodou si prišiel pozrieť krásy Slovenska práve v čase popravy novinára, ktorý spolupracoval s OSF pána podvodníka Sorosa. Tak je na mňa tých náhod nejako priveľa.

Přidat nový příspěvek