Jak to bylo doopravdy s utonulým syrským chlapečkem? Odhalení další mediální lži za účelem manipulace s veřejností! Skutečný příběh.

05.09.2015 13:22

Media celého světa jsou zaplavena fotografiemi utonulého syrského chlapečka. Nejsou rozostřené, byť jde o dítě. Zřejmě proto, aby ty fotografie měly ten „správný“ dopad na veřejnost. A novináři u fotografií tak trochu lžou.

V našich internetových mediích se objevilo plno článků a komentářů, vinících naši „evropskou společnost“ ze smrti dvou syrských chlapců a jejich matky. Články, obviňující naši společnost z nenávisti vůči migrantům. Články, líčící zoufalý útěk syrské rodiny z válkou zmítané Kobaně v Syrii. A hned dvě češky v Blesku „on-line“ vylíčily hrůzy, které se v Kobani dějí.... Jenže, jsou to všechno buď lži, nebo polopravdy. Ale novinářům to nevadí, protože psát pravdu se nenosí a nevyplácí.

Ta syrská rodina neutíkala z Kobaně, ale od roku 2012 žila v Turecku, kde ji podporovala sestra otce rodiny, která žije dlouhodobě v Kanadě. Rodina pořádala z Turecka o azyl v Kanadě a její žádost byla zamítnuta. Rodina měla v Turecku pronajatý byt, otec měl práci a navíc rodinu podporovala jeho sestra. Před tragedií se pokusili dvakrát neúspěšně dostat z Turecka do Evropy. Nikdo z rodiny neuměl plavat. Matka dětí, která spolu s nimi utonula, se sestře svého manžela svěřila, že se další cesty bojí, protože nikdo neumí plavat.

 

Otec rodiny ale rozhodl za ně a nařídil, že se pojede. Své sestře se svěřil, že chce do Evropy, protože prý v Turecku rodina nemá odpovídající podmínky a on chce do Evropy, protože potřebuje nové zuby. Ale media dál chrlí lži o tom, že za toto neštěstí, jichž se všude po světě denně dějí bohužel stovky, nese odpovědnost Evropa a její politici. Inu, když jde o propagandu, tak co bychom si nezalhali že? Ono se pak panu Junkerovi bude lépe prosazovat rozmístění dalších 120 000 uprchlíků po celé Evropě. A kdo je nepřijme, tomu Brusel přiškrtí penězovody dotací.

Je mi těch utonulých dětí a jejich matky líto, ale neutíkali před válkou, jen prostě jejich otec potřeboval nové zuby. Měl nataženou ruku, chterá chtěla štědrou sociální podporu Západu, neutíkal před válkou, ale za penězi.  On nese odpovědnost za jejich smrt, nikdo jiný.

 

Zdroj

Diskusní téma: Jak to bylo doopravdy s utonulým syrským chlapečkem? Odhalení další mediální lži za účelem manipulace s veřejností! Skutečný příběh.

Datum: 05.09.2015

Vložil: weissbach

Titulek: Pravda je zbraň

Braňte se před manipulací a nečestnými zájmy ukrytými za oponu lží namířených proti vám a vašim domovům.
Připomínejte si denně jaké neštěstí tyto lži způsobily na Ukrajině, která je dnes zemí řízenou z vnějšku, která se nestará o svoje občany, ale slepě plní prostřednictvím zkorumpovaných oligarchů příkazy zpoza oceánu.
A nezapomeňte nikdy na jména těch, kteří v médiích a na tribunách tento rozvrat vydávali za úžasnou nenásilnou demokratickou revoluci, která zemi přinese prosperitu a blahobyt. Dnes je země zničená a rozkradená, plná násilí a strachu. Pamatujte na to až tyto lidi zase uslyšíte říkat, co je pro vás dobré...

Přidat nový příspěvek