Jak souvisí drogy s Islámským státem, kyjevským majdanem a barevnými revolucemi? Velká drogová globální captagonová revoluce?

30.10.2015 11:17

Podle italského listu Il Giornale používají islámští radikálové pilulky, které u nich způsobují přehnanou agresivitu, odvahu a vytrvalost, která je tolik typická při teroristických útocích.

Pilulka hrůzy se jmenuje Captagon

Rozšířila se společně s Arabským jarem a jako elixír prodloužení a posílení revoluce přispěla k davové šílenosti a k tomu, že se islamisté dokázali obětovat při úderech armády v oblastech od Tuniska do Egypta, od Libye do Sýrie. Dnes se tato pilulka, stejně jako Arabské jaro, stala noční můrou Blízkého východu. Díky extázi, kterou amfetamín zprostředkovává, islamisté masakrují sebe i ostatní s úsměvěm na tváří a prázdnou hlavou.

Důkazů je hned několik

Kurdové vyprávěli o tom, jak našli pilulky hrůzy v kapsách stovek aktivistů islámského státu zabitých v Kobani. Podle analýzy videa s popravami několika britských novinářů americkou rozvědkou, byl popravčí Džihádi John pod vlivem amfetaminu. Dalším důkazem je i přiznání demonstrantů z roku 2011, kteří policii přiznali, že dostali od organizátorů demonstrací „zázračnou pilulku“, díky které měli odvahu a sílu. Pilulku tehdy dodávali „drogoví muslimští bratři“, kteří ji dostávali z Dubaje a Kataru.

První chemické zkoušky pilulky provedla italská policie

V roce 2013 přijeli do Libye, kde chtěli trénovat některé skupiny milicionářů a transformovat je do skutečné armády. Před začátkem mise byly provedeny krevní testy zúčastněných. Asi 30 % mužů mělo těžkou závislost. Pilulka Captagon je podezřelá z toho, že dokáže transormovat do lidské mysli zvířecí dravost a fanatismus.

Tyto pilulky vyrobené v Kataru jsou podle italské policie hlavním pohonem války a terorismu. Podle některých zdrojů islamisty k bojům nemotivuje Korán, ale tyto amfetaminy. Údajně existují dokonce i důkazy o tom, jak se tabletky dostaly do Dubaje a Kataru. Tabletky Captagon, které byly původně vyrobeny v roce 2011 laboratořemi NATO v Bulharsku, se nyní vyrábějí na Blízkém východě a na syrském území.

Na začátku dubna 2014 zabavila syrská armáda auto plné tablet Captagonu a sudů se směsí na výrobu Captagonu (hydrochlorid fenetyline). Celková váha sudu s touto látkou byla 1 tuna. Léky, které způsobují euforii a snižují bolest jsou v kombinaci s marihuanou denní potravou "džihádistů".

Pilulky hrůzy se používaly i na Ukrajině

Existují důkazy toho, že jeden z vůdců ukrajinského majdanu, bývalý boxer Vitalij Kličko, přivážel pod záminkou sportovních léků tyto amfetaminy jako bojové stimulanty pro demonstranty. Tyto léky pomáhají zvyšovat pocit důvěry a zbavují potřeby odpočinku a spánku. Ve vysokých dávkách může intenzivní duševní stimulace trvat až tři dny. Dlouhodobé používání stimulantů způsobuje psychózu, halucinace, bludy a extrémní agresivitu. V dubnu 2014 připustil starosta Kyjeva Bondarenko, že během euromajdanu se v prostorech městského úřadu vyráběly a volně za nízkou cenu prodávaly psychotropní látky. Tyto látky byly mimo jiné dodávány masovým vrahům, kteří měli na svědomí masakr v Oděse.

 

Masakr v Oděse - UPOZORNĚNÍ - video obsahuje drastické záběry

V průmyslově výrobním množství byly chemické látky pro výrobu Captagonu doručeny na kyjevské letiště 11. května. Přísně utajenou zásilku doprovázel důstojník CIA Richard Michael a 70 žoldáků polské PMC. Na pokyn kyjevské SBU nebyly kontejnery kontrolovány.

 

Zdroj

 

 

Zdroj: youtube.com

Diskusní téma: Jak souvisí drogy s Islámským státem, kyjevským majdanem a barevnými revolucemi? Velká drogová globální captagonová revoluce?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek