Jak si vysvětlit věnování masivní pozornosti parodovanému fingovanému islámistickému útoku s velbloudem, a přehlížení skutečného teroru na Macháči s nožem?

24.08.2016 08:26

Tak to je pěknej Kocourkov! Mediální šašci se opět vyznamenali. Konvičkova parodie islámistického útoku je medializována až na půdu, zatímco víkendové islámistické drama na Mácháči je bagatelizováno pod koberec. Na festivalu u Máchova jezera o víkendu potomek Alžírského otce útočil za pokřiku Aláhu akbar nožem. Policie ho zpacifikovala a je ve vazbě.

Pozoruhodné je, že jak Martinovi Konvičkovi, tak Alžířanovi hned a bez posudku "vyfikli" podobnou psychiatrickou diagnózu: hádejte však - kterému z nich je polehčující okolností, a kterému přitěžující?

Jak si ale vysvětlit věnování masivní pozornosti parodovanému fingovanému islámistickému útoku s velbloudem, a přehlížení skutečného teroru na Macháči s nožem? Nezodpovědnost zodpovědných? Každopádně budoucnost bude právě taková, jak realisticky se oni zodpovědní, ale  i my ostatní, postavíme k současnosti. Buďto  proti parodii s velbloudem nebo proti skutečnému dramatu s nožem. Jedno začíná být jisté: doba se s námi mazlit nebude, a odplatí nám stejnou mincí.


zdroj

Diskusní téma: Jak si vysvětlit věnování masivní pozornosti parodovanému fingovanému islámistickému útoku s velbloudem, a přehlížení skutečného teroru na Macháči s nožem?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek