Jak na nás dopadne Nový světový řád? Čí projekt je EU? Budovatelé Babylónské věže. A islám? Kdo tahá za nitky? Přerozdělování.

15.09.2015 08:55

Jak funguje hegeliánský princip "téze-antitéze-syntéza" v zavádění celosvětové tyranie NWO:

 

Co má společného katolicismus a islám? Vnitřní kruh pro zasvěcené, vnější pro "goim". Jedno centrum řízení?

Baal-Hadad...

Zdroj

Přestože s přednášejícím nesdílím teologické aspekty přednášky, mohu jen doporučit ke shlédmutí už jen s ohledem na ucelený popis událostí, vedoucích až k dnešním dnům.

Po shlédnutí dokumentů budete mít lepší náhled na současné dění, na organizovanou imigraci, připravenou islamizaci, jejíž účelem je zbavení lidstva historie /i tak značně přepisované/, vznik klerofašistického celosvětového režimu a vrácení lidské civilizace do feudálního zřízení, kdy úzká skupina vládců pomocí kontroly lidské mysli a technologií ovládá bezprávnou armádu otroků-nevolníků.

Zasvěcenci v této věci postupují naprosto jednotně a podle plánu, byť to dezorientovaná veřejnost nechápe a stále se ptá, proč jsou ti politici tak hloupí a nekompetentní. 

Současný svět je řízen tak, že politici nezastupují zájmy svých občanů, ale prostřednictvím nastavených parametrů realizují globalistické plány nejmocnějších skupin, které ze zákulisí za pomoci mediálního temna realizují své dlouhodobé plány na světovládu a totální zotročení lidského ducha. Teze-antiteze-syntéza... Postavíte proti sobě dva protiklady /politické systémy, náboženství, etnika, kultury/ a vženete je do konfliktu, který od počátku řídíte a ovlivňujete /média, peníze/ a po vzájemném vyčerpání vnutíte oběma předem připravené řešení. A tak krok za krokem realizujete svůj ďábelský plán. To je dnešní politika, současnost.

Pokud si uvědomíme jakými nástroji nás ovládají, můžeme se vědomě bránit v každém aspektu našich životů.

Současnou migraci a všestrannou podporu a ochranu islamizace a genderismu /mimochodem nejsou Gay Pride pochody maskovaným uctíváním božstva Setha, jako ve Starém Egyptě?/ v Evropě je potřeba nahlížet právě s pochopením těchto řídících procesů,  jinak nebudou dávat smysl a člověk se bude neustále podivovat "nepochopitelnému" konání politických vůdců Evropy.

Smyslem jejich řízení je vytváření stále nových a nových ohnisek sváru, které budou trvale společnost rozdělovat a destruovat zevnitř a tím udržovat stálou výhodu zasvěcených globalistů nad zmatenými a nevědomými masami, kterým pak dokáží vnutit skoro všechno.

Můžeme na vlastní oči sledovat budování NWO satanského systému nad planetou v přímém přenosu a přesto si to málokdo uvědomuje...

 

/Quintus Sertorius/

 

Diskusní téma: Jak na nás dopadne Nový světový řád? Čí projekt je EU? Budovatelé Babylónské věže. A islám? Kdo tahá za nitky?

Datum: 15.09.2015

Vložil: rk

Titulek: Víte, že

https://www.youtube.com/watch?t=7&v=xcIZVuF3KbI
https://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30207-obhajci-prilivu-imigrantu-do-cr-budou-presvedcovat-verejnost-v-brne-.aspx

Datum: 15.09.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Upřímnost věřících lidí je běžně zneužívána

a zvláště muslimové jsou náchylní k manipulaci v zájmu něčeho o čem nemají sami ani tušení. Uvidíte, že se to brzy ukáže i v souvislosti s "náhlou a nečekanou" migrační vlnou.
Migranti-muslimové jsou současně nástrojem i budoucí obětí velmi záludného plánu. Jako ostatně my všichni.

Datum: 15.09.2015

Vložil: rk

Titulek: Článek to popisuje správně! Proto:

https://afinabul.blog.cz/1509/svobodni-zednari-na-strane-imigrantu

Datum: 15.09.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Článek to popisuje správně! Proto:

https://czechfreepress.cz/evropa/europa-potrebuje-viacej-utecencov-z-afriky-a-syrie-prehlasil-clen-skupiny-bilderberg-a-sef-goldman-sachs-international.html

Přidat nový příspěvek