Jak asi může vypadat takhle pokořená, znásilněná a zaprodaná země, která se obrátila proti vlastním obyvatelům, po ještě dalších totalitních deseti letech?

29.08.2017 18:13

Britská policie zatkla školačku za stížnost, že spolužáci neumí anglicky!

 

Myslíte, že je to fake news? Omyl!  
BRITÁNIE, UŽ PŘED DESETI LETY: 14letá Codie Stottová byla na školní praktika přidělena do skupiny, kde byla jediná Angličanka a kde nikdo z jejích spolužáků neuměl anglicky (!). Požádala tedy, zda by nemohla být zařazena raději do skupiny, kde se mluví anglicky a kde ona rozumí. Policie zareagovala bleskově. Dorazila do školy, odkud nebezpečnou rasistku odvezla. 
 
Následoval několikahodinový výslech a odběr DNA. Poté strávila školačka několik hodin v cele, než byla propuštěna. Celé to zní tak absurdně, že tomu mnozí nebudou věřit. Proto přikládáme článek z BBC.
 
Připomínám, že před deseti lety muslimské pedofilní gangy beztrestně znásilňovaly, zdrogovávaly a zastrašovaly v Rotherhamu a dalších městech stovky nezletilých holek. Jejich rodiny narážely na policii a úřadech na hradbu mlčení a ignorace nebo byly zastrašovány, aby se vše ututlalo. To vše v zájmu budování multikulti zítřka. JAK ASI MŮŽE VYPADAT takhle pokořená, znásilněná a zaprodaná země, která se obrátila proti vlastním obyvatelům, po ještě dalších totalitních DESETI LETECH?