Islám patří k Německu, Saudi střeží v OSN lidská práva, ČR má moře a další perly...

06.09.2017 10:00
Zanedlouho nám budou tvrdit, že alpské lyžování a lední hokej patří do subsaharské Afriky, nebo že pologramotní afričtí ekonomičtí migranti jsou lékaři a inženýři prchající před válkou ze Sýrie. Aha, to už se stalo, tak nic...
 

Srdečná a všem (inženýrům a lékařům) nápomocná paní Angela předvolebně debatovala se svým kolegou (EU soudruhem) Schulzem (vzděláním knihovníkem - dle mého zřejmě neúspěšným, vzhledem k jeho rozhledu končícímu na hranicích nařízení a směrnic EU sojuzu). V zásadě si notovali (alespoň dle informací z našich médií) a jednalo se spíše o duet nežli duel. Ostatně nic překvapivého u dvou multikulturalistů neomarxistického smýšlení nekriticky milujících EU. Uvědomělé loutky byly opět předem vybrány, by po volbách nebyl problém.

A paní Angela zmínila krásný oxymóron (protimluv), že Islám patří k Německu, přičemž údajně dvě třetiny (neuvědomělých) Němců si myslí opak.

Tak jsem tak nějak zavzpomínal a sám doplnil další podobná na hlavu postavená spojení. ne všechny jsou oxymórony - některé jsou, alespoň dle mého, prachobyčejnými hloupostmi).

Respektujeme rozmanitost (a proto mažeme kříže - pozn. autora / Lidl)

Osobní bezpečnost migrantů by měla být upřednostňována před bezpečností států (František / Bergoglio)

Humanitární bombardování (V. Havel)

Saúdská Arábie v čele rady OSN pro lidská práva

My se nebojíme (ale raději stupeň ohrožení zvýšíme a další ročníky fesťáků rušíme)

Al Kaida je umírněná opozice

Dokument "Svět podle Daliborka" (ve skutečnosti stylizovaný polohraný film)

Super prezidentský kandidát, jen mu sehnat vhodný národ, který by ho zvolil. (M. Fendrych o T. Halíkovi)

Kdyby na světě nebyly větší tragédie, než že se někde kradou kabelky, že se někomu šáhne do výstřihu nebo na zadek, tak bych byl šťastnej.  (K. Schwarzenberg ke Kolínu n. Rýnem)

Nikdy jsem neslyšel žádného Čecha říkat: Už máme moře, to je skvělý! A přitom jako Evropané moře máme. Když vyhráli Němci mistrovství světa ve fotbale...napsal jsem na FB – Hurá, vyhráli naši! ...zjistil jsem, že nikoho nenapadlo – jo vyhráli jsme, my Evropané. (M. Horáček)

Vypadá to, že zanedlouho nám budou tvrdit, že alpské lyžování, lední hokej a skoky na lyžích patří do subsaharské Afriky, nebo že pologramotní severoafričtí ekonomičtí migranti jsou lékaři a inženýři prchající před válkou ze Sýrie nebo že třicetiletí svalnatí mladí muži jsou ohroženými dětmi... 

A jo, to už se stalo. Tak nic...

 

 
 
Q.S.
 
Příznačné je, jak rychle byl tento článek rychle onálepkován jako nenávistný....
Inu pravda=čistá nenávist, podle některých.... 
Tak mě napadá: "Jak se říká těm, kteří milují lež?"

Diskusní téma: Islám patří k Německu, Saudi střeží v OSN lidská práva, ČR má moře a další perly...

Datum: 07.09.2017

Vložil: uplnej vypatlanec

Titulek: chtel jsem napsat, ze skopcaci snad zadne kolonie nemeli

ale mylil jsem, opravdu meli.

Datum: 06.09.2017

Vložil: diskutér.cz

Titulek: ...

My to nebyli, co rozpoutali dvě světové války a kdo proto ztratil tolik mužů i žen, že na obnovu hospodářství si je musel dovézt třeba z Turecka.. My neměli ani žádné kolonie, které jsme plundrovali, jako kdysi Němci..
A nejen oni. I Angličané, Francouzi, Belgičané a další v EU. Oni sami si ty emigranty vytvořili v minulosti a vytváří si je i teď.. Tak proč se o ně chtějí najednou dělit? A pokud paní Merkelová tvrdí, že islám patří k Německu, pak je to pouze věc Německa, protože my zase tvrdíme, že islám nepaří k nám a také nikdy nepatřil. Tohle náboženství se tváří vlídně, jen pokud má pocit, že ještě nenabývá na převaze.. A na tu převahu jim stačí jedna čtvrt ve městě, pak druhá, třetí....Pomáhat je potřeba, ale armádě, co se dala na pochod islamizovat Evropu je třeba se postavit, i když ona byla vyprovokována k té cestě, ne jen válkou a hladem, ale hlavně těmi, co chtějí oslabit Evropu.. Merkelová to myslí z hlediska své strany dobře, protože si uvědomuje, že volby už v Německu rozhodnou voliči islámského původu.. Ne že by převažovali, ale jsou zatím tím jazýčkem na vahách.. No a proto je i ten Schulz na stejné notě.. Tak že zhruba stejná písnička, ať on či ona.. A je proto i jedno kdo vyhraje, oba budou chtít s společně s Macronem a ostatnimi "zaplavenými islámem", aby jsme se podělili o zlé svědomí jejich zemí z minulosti i současnosti.. Záleží jen na nás, koho odolného si zvolíme..

Přidat nový příspěvek