Inkluze: Není nástroj, jak ochránit zdraví svého dítěte.

08.11.2017 14:29
Díky inkluzi se má dcera dostala do třídy s chlapcem, jenž evidentně trpí poruchou chování, která se projevuje sprostými nadávkami a co hůř, nevybíravými fyzickými útoky. Takřka každý den se stane nějaký incident.
 

Když se vlastní dítě stane terčem opakovaných útoků narušeného jedince, nezbývá než si připustit myšlenku, že inkluze asi nebude tak skvělá záležitost, jak se nám někteří lidé a instituce snaží namluvit. Po rozhovoru s paní ředitelkou navíc zjistíte, že není nástroj, jak ochránit zdraví svého dítěte. Jedině změnit školu a doufat, že na jiném vzdělávacím zařízení bude situace lepší, což vzhledem k bujnému rozkvětu inkluze je málo pravděpodobné.

A tak tu vzniká naprosto jedinečná příležitost pro podnikavé jedince. Soukromé základní školy. Bude to drahé, ale mnozí rodiče se rádi uskromní, jen aby se jejich potomkovi dostalo kvalitního vzdělání v harmonickém prostředí, kde nebudou psychicky nemocní jedinci nikoho ohrožovat na zdraví. Nezbývá než začít šetřit.

 

Diskusní téma: Inkluze: Není nástroj, jak ochránit zdraví svého dítěte.

Datum: 09.11.2017

Vložil: Alulim

Titulek: Phobos a Deimos

Kolik tech soukromych skol bude? Kdo si je bude moct dovolit zafinacovat,pripadne za ci penize? (Soros a podobni)
Dopadne to tak ze bude nekolik desitek soukromych skol z toho bude 10 opravdu kvalitnich.(a vetsina jak v cem)
Proc? Za prve podnikatel bude chtit maximalizovat zisk-splatit pujicky. Takze osekame naklady/zvysime skolne -to si znacna cast cim dal predluzenejsi spolecnosti nebude moct dovolit a na zbytku se o neco snizi kvalita ze ano. Za druhe jestli si myslite ze k tomu nekdo nevyrobi nejakou zajmavou legislativu... tak jste naivky. A za treti neziskovky budou vse k....t jako obvykle.
Najdete si jaka je gramotnost v USA.

Datum: 09.11.2017

Vložil: Kadlik

Titulek: fight or flight

pak je take resenim prihaseni potomka do nejakeho krouzku bojovych sportu a nechat ho at si to ve skole vyridi rucne strucne s agresorem sam

Datum: 09.11.2017

Vložil: xyz

Titulek: bude to zajímavá cesta

od zvláštních škol ke zvláštním školám. Postupem času vzniknou soukromé školy, kam budou rodiče směrovat své děti. A ve státních školách zbudou ti inkludovaní. Jak prosté....

Datum: 08.11.2017

Vložil: respon

Titulek: presne tak

A z inkluze bude razem exkluze, tedy to, co stat nechce, ale podnikatel ano. To je konec terezianskeho skolstvi a spolu s nim zacne boj a starosti o vydaje na vzdelani vlastnich deti.
A rodice si skrze dane budou navic platit to, co ublizuje jejich rodine.

Datum: 10.11.2017

Vložil: Quintus

Titulek: Re: presne tak

Je to další nástroj rozbíjení homogenity společnosti, její atomizace a dezintegrace.

Přidat nový příspěvek