Informace z února, že Bílé přilby chystají v Sýrii provokaci s chemickými zbraněmi, se naplnily!

09.04.2018 12:22

Dne 15.2.2018 jsme zveřejnili článek, že teroristická skupina Fronta an-Nusrá společně s organizací Bílé přilby chystají v Sýrii tzv. operaci pod falešnou vlajkou za pomocí chemických zbraní. Mělo dle informací, na které opakovaně upozorňovala i Ruská federace a syrská vláda, dojít k provokaci chemickými zbraněmi na civilní obyvatelstvo a to mělo být následně svaleno na syrský režim.

Dnes mainstreamová média po celém světě informovala, že v Sýrii došlo k chemickému útoku a že za tím stojí právě syrský režim. Je neuvěřitelné, že i navzdory tomu, že se o tom předem ví, k něčemu takovému dojde. Je to neuvěřitelné pokrytectví.

Článek z února: svobodnenoviny.eu/mimoradna-zprava-fronta-an-nusra-a-bile-prilby-pripravuji-v-syrii-provokaci-s-chemickymi-zbranemi/

 

Zdroj

Diskusní téma: Informace z února, že Bílé přilby chystají v Sýrii provokaci s chemickými zbraněmi, se naplnily!

Datum: 09.04.2018

Vložil: Josef Švejk

Titulek: Lékaři na "postiženém" území,

ani hrdlořezové opouštějící toto území o žádném chemickém útoku nic nevědí. Jediní kdo to vědí přesně, jsou Trump, kobyla Mayová, Francouzský mamánek, Tvarůžková z ČT24 a patrně i Babiš, který už vybírá (sorry jako) další Ruské diplomaty k vyhoštění.

Přidat nový příspěvek