Imigrantská mega vlna nebyl důsledek války, ale její primární záměr…. Kontury se postupně vyostřují...

02.01.2018 12:16

Za ostentativního mlčení západního mediálního mainstreamu loni na konci roku skončila válka v Sýrii. Tu vyvovaly západní mocnosti v čele s USA, za úzké podpory Izraele, Saúdské Arábie a Turecka.

Asadova syrská armáda za podpory ruského letectva však po rocích bojů s tzv. Islámským státem podporovaným více méně otevřeně americkými, izraelskými a saudskoarabskými jednotkami nakonec zvítězila. Rozhodujícím faktorem se zdálo být jednak zapojení ruského kontingentu na Asadově straně a pak nízká bojová úroveň tzv islámského státu. Marná sláva, Asadovo vojáci přece jen bránili své domovy na rozdíl od IS žoldáků svezených z celého muslimského a západního světa.

Nejpodivnější ale na celé věci je, že nikdo ze západních vůdců nezačíná mluvit o repatriaci syrských imigrantů z Evropy zpátky do Sýrie. To by totiž neměl být žádný problém, v zemi je bezpečí, Asad slíbil amnestii pro opozici s výjimkou těch, kteří se účastnili vraždění civilního obyvatelstva… ale přesto o tom nepadá ani slovo. Je to podivné obvzlášt, když uvážíme, že současně Západ tlačí na rozmisťování muslimských imigrantů do zemí střední Evropy. Místo aby je poslal zpět do jejich již zcela bezpečné vlasti.

Začíná se proto vkrádat myšlenka, že ona imigrantské mega vlna nebyl důsledek války, ale její primární záměr…. Jak jinak si to vysvětlit?! Vždyť naložit „Syřany“ v Německu, Itálii, Řecku atd na lodě a odvést je zpět do Sýrie by byla přece maličkost… sice by se možná zjistilo, že většna z nich Syřané vůbec nejsou, ale to nic nemění na principu, že by se ti lidé měli vrátit domů. Ale nějak se nic neděje….

Musíme se tedy nahlas ptát proč? A také tuhle odpověd dostatečně akcentovat u prezidentských voleb. A proto žádné kolaboranty pravdy a lásky a podporovatele imigrace a je jedno, zda se jmenuji Drahoš, Horáček, Fischer, Hilšer, nebo Topolánek z ODS/TOP 09….nebo chcete, aby za rok pálili na Hradě ohně nějací bubáci „uprchlící“ z Afriky, To vše za podpory nějakého multikulkturního presidenta?!

Připomínám, že jasné ne imigraci říkají: M. Zeman, P. Hannig aj. Hynek… navíc představa, jak pravda láska zase kvičí jako svině na porážce o „konci demokracie“, protože zase prohrála volby, není uplně marná…

 

Zdroj

Diskusní téma: Imigrantské mega vlna nebyl důsledek války, ale její primární záměr…. Kontury se postupně vyostřují...

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek