Imigranti v Calais se vymykají kontrole.

03.08.2015 17:18

 

Zdroj

 

Mnoho žen a dětí nevidíme.....

Diskusní téma: Imigranti v Calais se vymykají kontrole.

Datum: 14.12.2017

Vložil: dit

Titulek: proč??

https://eurodenik.cz/zpravy/zed-v-calais-branici-migrantum-ve-vstupu-na-dalnici-je-nepochopitelne-vybavena-odemcenymi-dvermi

Datum: 21.06.2017

Vložil: dit

Titulek: Okupované Calais


Stalo se 20.7.2017
Zdravím,
cituji:

V Calais zemřel řidič dodávky po kolizi způsobené překážkou postavenou migranty
Při nehodě způsobené migranty dnes zahynul řidič dodávky jedoucí přes Calais do Velké Británie. Muž zemřel poté, co jeho dodávka začala hořet, když narazila do brzdícího kamionu před sebou, který se snažil vyhnout improvizované barikádě z větví ležící uprostřed silnice.
Skupina migrantů použila kusy stromů a větve, aby zastavila dopravu mezi křižovatkami 49 a 50 na rušném úseku silnice mezi Dunkerkem a Calais. Jejich záměrem bylo zastavit vozidla tak, aby se mohli dostat na jejich palubu a tím i k jižnímu pobřeží Anglie.
Tato taktika je zde v posledních měsících využívána často, podle místních úřadů bylo jen otázkou času, kdy k nějaké nehodě dojde. Jelikož nehoda částečně zastavila provoz na dálnici, migranti toho využili a devět Eritrejců se vloupalo na palubu jednoho z kamionů.
„K nehodě došlo poblíž Guemps, způsobena byla improvizovanou barikádou,“ řekl mluvčí prefektury, do níž Calais spadá. „Řidič dodávky, která byla registrována v Polsku, zemřel,“ dodal mluvčí.
více zdroj
https://eurodenik.cz/zpravy/v-calais-zemrel-ridic-dodavky-po-kolizi-zpusobene-prekazkou-postavenou-migranty

Datum: 26.07.2017

Vložil: dit

Titulek: Re: Okupované Calais

Calais – Pouhých šest týdnů poté, co v Calais kvůli migrantům zemřel řidič polského kamionu, došlo na místě k dalšímu vážnému incidentu. Běženci jednomu z řidičů rozbili hlavu cihlou a ukradli mu jeho vozidlo.Tato poslední metoda únosu je nová,byl napaden davem, který mu pak ukradl jeho nákladní vůz a odjel do přístavu. Řidič zůstal ležet na zemi v kaluži krve.

https://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/196297-v-calais-radil-gang-migrantu-ridic-kamionu-skoncil-s-rozbitou-hlavou-v-kaluzi-krve/

Přidat nový příspěvek