Imigranti dostávají v Německu neuvěřitelné kapesné 800 euro na měsíc. To je víc než dva slušné důchody pro Čechy. Kolik dostávají kapesného u nás je asi tajné.

18.08.2015 09:08

Obyvatelstvo migrovalo vždycky. Kromě otroků, nevolníků za feudalismu a komunismu. To, že obyvatelé nemohli cestovat a přinášet domů nové objevy a technologické postupy ve svých důsledcích způsobilo, že systém zastaral a hospodářství nebylo schopno technologicky konkurovat ostatním. Když inženýři nemohli do Anglie, Francie a Ameriky na zkušenou, tak v takovém regionu, mohli za nějaký čas, tak akorát pást krávy.( Kolben si přivezl znalosti z Ameriky . Rozjel prosperující průmysl. Teprve nevolníci za bolševiků přivedli celý tento průmysl cu grunt. Co ještě zbylo, tak „ To“ soudruzi řiditelé, pak majitelé, tak zvaně „zprivatizovali“.

I moji předci migrovali. Můj děda, narozen v Čimelicích, pracoval léta jako cukrář v Krosně v Polsku. Druhý děda pendloval mezi Prahou a Vídní. Jako kovář. Cestou též měli přestávky. Ale vždy, se v tom kterém místě, na cestě, živili prací. Pak teprve pokračovali. O kousek dál. Čteme-li Londona, tak kdo chtěl do Ameriky, tak si vyhrnul rukávy, a celou cestu parníkem topil pod kotlem.

uprchlici nedaleko letne

Neštěstím je ,že tyto, masové, téměř bezplatné, poznávací zájezdy : neplatí ubytování, noviny tvrdí: výběr ze tří jídel, zdravotní péče a léčba i nejdivnějších nemocí grátis,( jenom zdravotní prohlídky bez léčení prý 6000 kč.) internet a sportovní vyžití. Který český důchodce má rok ubytování a výběr ze tří jídel zdarma? Odejít prý musí až více jak po pěti stech dnech? Teď v novinách problesklo, že exulanti dostávají v Německu neuvěřitelné kapesné 800 euro na měsíc. To je víc než dva slušný důchody pro Čechy. Kolik dostávají kapesné u nás je asi tajné.

To všechno odstartoval podle mě dostupných informací Čech. Ten právník co emigroval do Kanady. Jako právník musel být velmi ubohé kvalifikace, když se nemohl živit nějakou slušnou prací. Navíc, místo aby byl Kanadě vděčnej, že ho tam vzali, tak se odvděčil tím nejhnusnějším způsobem. Zneužil kanadskou sociální pohostinnost a natahal tam pod záminkou emigrace masu cikánů. Za to , že se o ně bude starat, se finančně zahojil. To ovšem mělo za následek, že to pokálel všem slušným Čechům. Zkrátka – česká hyena.
To odstartovalo změny i u nás. Vyrojilo se hned hafo tak zvaných organisací, které pod záminkou starosti o uprchlíky, ždímou z národní kasy hned miliardy. Jak k takovým flekům přišli? Nevím nic o tom , že by na úřadech práce byly nabídky na obsazení míst ředitelů a expertů na starost o uprchlíky. To znamená, že všechna tato místa jsou korupční. Jak to , že policie nekoná svou povinnost a všechny ty“ generální ředitele“ nezavře? Jak to, že si nic nemusí emigranti odpracovat? Proč za jídlo nestaví a nepokračují jako za Karla čtvrtého na stavbě „Hladové zdi“ na Petříně. Myslím , že by nám odpadlo 95 procent emigrantů. Tím pádem bychom mohli vyřadit z činnosti asi 95 procent emigračních parazitních úředníků. Proč s emigranty na hladové zdi nepracují také. Zaučili by je zednickému řemeslu. Podle své výkonnosti by měli též na patřičný kus chleba pro sebe nárok. Každý emigrant v nové zemi než zvládl jazyk tak myl nádobí. Samozřejmě i za komunismu byly výjimky. Jednou se nám jeden mladík, chlubil jak byl dva měsíce v Itálii. Už to bylo strašně divné.

Obyčejný Čech jel jednou za život na týden do Jugoslávie. Na cestu si mohl koupit jen pár Dinárů. Ten zájezd mu musel dovolit : vedoucí v práci, závodní výbor, domovní a uliční důvěrník. To nám bylo strašně divné. Přitom se chlubil, že jako v Čechách utiskovanej a „ trošku“ svěcenej vatikánskou církví, měl na farách v celé Itálii pobyt grátis. Ráno dostal snídani a ještě peníze, (jakési kapesné), na další cestu. V kolika nejpodivnějších organisacích musel už jako mladý sloužit, že tohle směl? Ať je zveřejněn počet imigrantů, kolik jich do Čech přijede a začne hned pracovat. Kolik se jich hned zapíše na Úřadech práce jako čekatelé? Poslední fámy udávají, že si už vláda objednala 3 000 uprchlíků. Za každého má dostat 6 000 Euro. To hodí skoro pět miliard. Za jeden rok ? Naráz? Nebo po jakých údobích? Tak to rozeberme. Ministr vnitra chce pro začátek miliardu pro exulanty navíc. K tomu asi tisíc dalších policistů a další dvě miliardy. Nikde se však neudává jestli je chce jednorázově, nebo každý rok, nebo měsíc? To hodí i pár policejních ředitelů a náměstků na všech úrovních. Bude povyšování. Hromady peněz za přesčasy a zásahy. Určitě se všichni těšej. Imigranti budou mít lékařskou prohlídku. I Češi s kartou VZP za tu samou prohlídku platí 300 – 1000 Kč. Jak je kterej doktor hamižnej. To smí. A to se jedná o lidi úplně zdravé. ( potřebuje třeba prodloužit řidičák.)

Kolik si bude účtovat doktor za prohlídku třeba Somálce , který žádnou kartu VZP nemá? Nemá u něj žádnou kartu se zdravotními záznamy. Kdo bude platit léky , které mu předepíše? Kdo bude kontrolovat jejich naprostou nezbytnost a cenu? Kolik budou stát pobyty a zákroky v nemocnicích? A co teprve zubaři! Ti doktoři co se k tomu dostanou, se finančně zahojej. Jeden Somálec bude finančně lepší než vyhrát ve sportce třeba třetí cenu. Nemusí ani sázet. Už se těšěj? Zrovna tak ,kdo bude smět např. prát a likvidovat prostěradla ,když budou mít uprchlíci např. úplavici? Kdo je naučí na mísu si sedat? (Ve fabrice to dělali dělníci.)To nemusí být ani nemoc . Stačí změna vody v kohoutku. Vzpomeňte si na Mamájenku v Bulharsku. Když mají internet a sportovní vyžití, tak si určitě nebudou prát sami. Na to ani nebudou mít při takové náplni dne čas. Byli by blázni. Za pár dní bude zima. Přibudou polštáře, peřiny. Asi nikdo z nich nepřijel se zimníkem, válenkama ,beranicí a rukavicemi. O kapesnících ani nemluvím. Dodavatelé se možná mezi sebou porvou. Dodavatelé téměř všeho! Nebo už je všechno mezi kámošema dohodnuto a rozděleno? To je teď zbrusu novej luxusní průmysl. Kdo pozná, že dotyčný není exulant třeba z Mexika nebo Abodžirinec.

I o Obamovi zlí jazykové tvrdí že do Ameriky dopádloval v kanoi. Když jsme si pozvali na práci zasloužilé kubánské partyzány , tak ti byli zaměstnáni např. v – Armovně. Tam elektrikou svařovali různé armovací kulatiny k sobě. Celý den jen buch, buch, buch. K nim se na druhou směnu přidávali i mistr i vedoucí odboru. Jen tak si směli přivydělat. Z těchto návštěv nám zbyla „ čerstvá TBC“. V takové míře, že stálo za to „upravovat“         celkové statistické údaje. Když zemřelý měl k TBC ještě rýmu, tak se jako příčina smrti udávalo: rýma. Když k nám přišli pracovat zasloužilí soudruzi partyzáni z Vietnamu tak pověsti o jejich nemocech se vymykaly uvěřitelnosti. Např: Zubař vytrhl Vietnamci zub. Pod ním, v dásni, se hýbal červ. Co za patálie nás čeká teď?

Teď nám ještě oznámil ministr obrany , že bude s exulanty vypomáhat 2500 vojáků. To odpovídá : na jednoho exulanta zhruba jeden voják. No tak sláva.
Ovšem: běda, běda těm, kdo by nám takovej kšeft chtěli zkusit kazit!

 

Oldřich Fischer

Zdroj

Diskusní téma: Imigranti dostávají v Německu neuvěřitelné kapesné 800 euro na měsíc. To je víc než dva slušné důchody pro Čechy. Kolik dostávají kapesného u nás je asi tajné.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek