Horizont události: Celosvětová buněčná síť a věže smrti. Část druhá - "Věže svobody".

25.07.2016 22:01

Máte svobodu dělat , co vám řekneme...

Viděli jste tyhle „věže svobody“ někde v okolí? Většina lidí si myslí, že jsou zde, aby jim poskytly služby, usnadnily komunikaci,doručily jim pokémony do pohodlí jejich vlastních telefonů.

Pravdou však je, že tyto věže tu jsou, aby vás zaměřily, sledovaly prostřednictvím kamery na vašem mobilu, aby zaznamenaly každé vaše slovo. A to je jenom začátek.

Tento dokument obsahuje termín psychotronická válka. Celé populaci mohou přivodit srdeční zástavu pomocí mikrovln modulovaných extrémě nízkými frekvencemi. To ale není vše, co tyto věže dokážou. Jsou postaveny, aby ovlivňovaly aktivitu mozku, v dokumentu je toto ovlivňování nazváno syntetickou telepatií. Jejím účelem je promlouvat k jedinci prostřednictvím jeho vnitřního hlasu. Může se to zdát nemožné, tato technologie však existuje od 50. let 20. století a nyní byla spuštěna ve vetšině měst. Pokoušejí se dostat do naší mysli a ovlivnit naše myšlenky, ale většina polemik ohledně této technologie je omezena pouze na škodlivost samotných mobilů, zatímco ve skutečnosti tyto věže představují největší nebezpečí pro celou populaci. Nejen kvůli tomu, že populace je vystavena jejich záření, ale protože se z nich staly zbraně bez našeho souhlasu a jsou umisťovány v našem okolí, kde si hrají děti.

Standartní telefonní věž má dosah asi 20 mil, ale z nějakého důvodu stavějí více věží na jedné čtvereční míli...Toto „komunikační zařízení“, tyto „věže svobody“ nejsou to, co si myslíte. Nejsou tady, aby vám sloužily, jsou součástí schématu ovládání, můžou zabít miliony jediným otočením spínače. Co si myslíte že s nimi budou dělat? Odpověď zní – studenou válku temnoty, která se shromažďuje v Bohemian Grove. Označují naše peníže pyramidou Isis, podepisují se pod chemtrails genocidu , sprejují nás toxiny, zamořují zásoby potravin pomocí GMO. Jejich cíl, věřte nebo ne, je vyhubení lidské rasy. A tento konec označují jako „program po lidech“, kde lidé budou nahrazeni cyborgy, kteří jsou „syntetickou formou evoluce“.

První robocopové se objeví na trhu do konce roku a masivně budou zaváděni v horizontu několika let.

Ještě není zavedena infrastruktura, chybí jim jen sky net, aby mohli být online, ale jsme na horizontu události - této masové genocidy!

 

Počínaje svým US patentem číslo 787412 z roku 1905 začal Nikola Tesla jako první zkoumat použití určitého typu elektromagnetické energie nazvané extrémně nízká frekvence (ELF), známé tím, že byla použita v projektu New Manhattan; jiným typem je velmi-nízko frekvenční (VLF) elektromagnetická energie. Pokud jste již četli následující dva články, pak víte o ohavné skutečnosti, ke které to vše vede...

 

Zdroj

Překlad

 

Je například film "The Cell" "jen" futuristickým sci-fi, nebo symbolickým varováním?

 

 

Vítejte v NWO

 

Pokračování příště

Diskusní téma: Horizont události: Celosvětová buněčná síť a věže smrti. Část druhá - "Věže svobody".

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek