Hle, je tu několik velmi podivných úkazů. Pohled na trasu "útěku" vyplašeného davu.

25.08.2016 08:11

Podivní turisté "prchají" před Martinem Konvičkou na velbloudu. Jedná se opět o nějakou zastírací akci jako v únoru přimasových protiislámských demonstracích? Těch náhod je příliš mnoho....

Tak prý Martin Konvička se svojí "antiislámskou" show vyděsil zahraniční turisty a údajně způsobil Praze ostudu. Důkazem má být video, které údajně pochází z průmyslové kamery v jisté restauraci nedaleko od Staroměstského náměstí. Jedná se o restauraci Kotleta (adresou U Radnice 2, Praha 1, pokud si chcete její polohu najít na mapě Prahy a udělat si sami představu)

 

https://www.facebook.com/tomas.sagl.1/videos/163729394061913/

 

Pár vteřin té hrůzy pro ilustraci rozhodně stačí ! Vážení přátelé, už jsme nás chtěli té hrůzy ze včerejška v mysli zbavit a více se tím nezabývat....

Jelikož autor textu se shodou okolností v té době nacházel nedaleko, tak mu začalo být podivné, že si v té době ničeho nepovšimnul a neviděl žádný prchající , či panikařící dav. Proto se na celou záležitost rozhodl podívat podrobně. A hle, je tu několik velmi podivných úkazů:

 

1) Sama restaurace se nachází dosti daleko od místa, kam Konvička na velbloudu a v doprovodu "zamaskovaných islamistů" dorazil. Navíc ve výhledu bráni park. Mohli oni "turisté" vůbec Konvičku vidět a slyšet? Proč se tedy oni vyděšení "turisté" rozhodli schovat zrovna v této restauraci, když je jich jsou v okolí desítky další a mnohé dokonce výrazně blíž než ona Kotleta...? Mnoho otázek a málo odpovědí....

2) Další podivností je věková homogenita a oblečení oněch "turistů" na inkriminovaném videu. Jednak se podivnou náhodou jedná o věkově podle všeho velmi homogenní skupinu mladých lidí. Dále nejsou zrovna moc turisticky oblečeni. V neděli v Praze až do oběda pršelo a byla celkem zima. Přesto jsou tihle turisté oblečení spíš jako do "officu", nikde nevidíme žádné větrovky, či bundy proti dešti, které by každý normální turista měl vzhledem k počasí asi s sebou... Divné, že?

3) "Turisté" bez kamer, tašek, batůžků? Další podivností je i naprostá absence běžných turistických doplňků.... jako jsou batůžky, fotoaparáty, kabelky atd.... to přijeli do Prahy bez zavazadel?!

4) Podivné chování onoho davu. Jak vidno ze záběru kamery tihle turisté asi nějakým záhadným způsobem věděli, že zrovna restaurace Kotleta je průchozí a proběhli tedy skrz.... Normálně by se ale člověk, který se bojí, choval jinak. Po vběhnutí do neznámého bezpečného prostoru by se asi zastavil a snažil by se zorientovat, či by se začal starat o své blízké...!!! Tihle "turisté" nikoliv.... proč?

5) Proč se tak vyděsili zrovna tihle "turisté" a ne nikdo další? Vždyť akci doprovázela velká skupina uniformovaných policistů, které museli tedy vidět. V té době bylo v okolí mnoho lidí. Jak Čechů, tak cizinců... všichni byli v pohodě, jen tihle ne... proč?

6) Podivný zdroj informací. Informaci o "vyděšených turistech přinesl první jakýsi majitel kosher restaurace Aaron Gunsberger..... Proč zrovna on?

 

Porovnejme celou událost s videem, které na akci natočili sami její organizátoři. Tam vidíme pouze pobavené turisty, zástupy uniformovaných policistů. Nikdo nikam ani v dáli neprchá a nepadá na zem....

 

 

Nemohu se ubránit dojmu, ale celá "akce vyděšení turisté" silně začíná připomínat ony "neonacisty" řízené policejním důstojníkem v únoru v Thunovské ulici, či onen záhadný útok "neonacistů" na anarchisty nezákonně obsazenou "Kliniku" na Praze 3. Mimochodem onen "útok" na Kliniku by jediný případ, který se pražské policii v souvislosti s "pravicovým" extremismem letos nepodařilo objasnit....asi náhoda, že?

 

Mnohé tedy nasvědčuje tomu, že se opět jedná o režimní provokaci, která má za cíl následující.

 

- Odlákat pozornost od podstaty celé Konvičkovy akce. Tedy varováním před příchodem islámských imigrantů.

 

- Snaha zdiskreditovat Martina Konvičku před veřejností. Konvička totiž kandiduje v Táboře do Senátu a mohl by klidně uspět. Tomu by ostatně odpovídala jednotná fronta odsudků celé akce, kde tón jako obvykle udává pravdoláskou prolezlá ODS (Fiala a Kupka...jejich výzvy k omezení svobody slova a shromažďování jsou jak z nějakého neomarxistického pamfletu..... mimochodem současný senátor na Táborsku je právě z oné havlistické ODS)

Ve čtvrtek tu máme na návštěvě promuslimskou Mutti Merkel. Konvička a řada dalších opozičních aktivistů a politiků chystá protestní akce. Můžeme se tedy jen dohadovat s jakou provokací vyrukuje režim tentokrát.....

 

Zdroj

 

 

Zdroj

Diskusní téma: Hle, je tu několik velmi podivných úkazů

Datum: 25.08.2016

Vložil: Spektator Čumilovič Puk

Titulek: Zajímavé

Zajímavé a zvláštní. Taky bych čekal více "videjíček" o zděšení turistů po okolí, od lidí, z městských policejních kamer atd. na jednom z nejvíce natáčených, focených a sledovaných míst v naší zemi... Taky bych čekal nějaké ty úrazy prchajících turistů a jejich ošetřování a následné popotahování "konvičkovců" za odškodnění + ještě větší rozmazávání daného úrazu po médiích atd. Pokud tedy je v článku prezentovaná teorie pravdivá (jsem laik a tak prd poznám), tak to celé působí dojmem, že to bylo šité rychle horkou jehlou v jakémsi náhlém záchvatu inspirace bez domyšlení detailů. Nicméně, pokud v centru skutečně byli zděšení prchající lidé, poukazuje to na tyto věci:
1. Lidé již začínají z toho terorismu a jeho mediálního rozmazávání být dost zmagoření...
2. Establishment toho určitě bude chtít využívat pro "utahování šroubků" a omezování našich svobod - o což mu ve skutečnosti jde. A vyděšený lid k tomu jednou nějakému magorovi (kterého mu nějakým trikem představí právě ten establishment) rád dá mandát pro likvidaci svobod v zájmu bezpečí = a ten nás pak pošle tisíce kilometrů na východ - prý program "Steel rose" ani neuvažuje, že bychom se vrátili sem zpět. Pro mě tedy daná vize je horší než terorismus - aneb kdo se vzdá svobody v zájmu bezpečí, nebude mít nakonec ani jedno.
3. Policie či orgány města nebo "konvičkovci" (nebo všichni) selhali, když dopředu nezajistili, aby případná panika nevypukla. Ale asi jde o malou chybu, která, když nikdo nepřišel o život či k újmě na zdraví, spíše upozornila na to, v čem je vlastně náš velký problém. Dnes, když se někde mimo očekávaných ran z ohňostrojů, ozvou nějaké rány, lidi hned začínají propadat panice - a to je bohužel asi již neřešitelné... Jediné řešení při zachování našich dosavadních svobod by bylo, nepouštět sem mezi nás rizikové skupiny osob... Bohužel politika EU je přesně opačná.

Přidat nový příspěvek