Herečka Štěpánová zve na pražský euromajdan....

12.02.2018 19:51

V neděli 25. února se v Praze uskuteční demonstrace za demokracii a svobodu. Prostřednictvím videa akci podpořila herečka Bára Štěpánová, která Čechy vyzvala, aby také přišli a vyjádřili svůj postoj. Na sociálních sítích to ale za svoje slova pěkně schytala.

„Drazí a milí spoluobčané, chtěla bych vás poprosit, opravdu poprosit, abyste přišli 25. února v jednu hodinu na Václavské náměstí. Ono to sice vypadá, že už se to všecko pohnojilo, protože máme parlament, jaký máme, vládu v demisi, prezidenta takového, jakého máme, ale bylo by dobré, abychom dali najevo, že my, kterým jde o to, aby byla zachována demokracie a svoboda v této zemi, tady pořád jsme. A že jsme nerezignovali,“ apeluje na občany prostřednictvím videa herečka Bára Štěpánová.

Akce oficiálně nese název Demonstrace za svobodu, demokracii a svobodné podnikání. „Takže prosím vás, čím víc nás tady bude, tím víc budeme slyšet," dodala Štěpánová. 

 
 

„Byli jste u voleb? Byli! Tak teď držte huby a respektujte hlas většiny! Chátro nedemokratická!!“ vzkázal organizátorům jeden z diskutujících. „Co ty, zrzko, vymejšlíš? Být to blíž, tak bych ti tam dala čoudy levá pravá. Politika není divadlo ty hérečko,“ vzkázala další uživatelka

„Prosím Vás, tohle je fraška. Komediantka zve na komedii, která není demonstrací za něco, ale spíš demonstrací nesouhlasu s výsledkem demokracie. Z toho jejich fašismu se mi chce zvracet...“ přisadil si další z odpůrců této akce.

„Demonstrace za svobodu a demokracii...proti svobodné a demokraticky zvolené vládě a prezidentovi? Jste padli na hlavu?“ zajímá další diskutující.

„Demokracie je i o tom přiznat si prohru.. demokraticky.. zbytek je ostuda a trapnost,“ vzkázal další uživatel.

 

Zdroj


Q.S.

Kdo už viděl, jak ve světě probíhají tyhle sorošovky, tak ví, že to nemá se svobodou a demokracií pranic společného. Že jde o rozvrat, který má nahoru vynést maňásky, kteří by se normální cestou mohli ucházet akorát o funkci obecního pastýře...

Ukrajina, Libye, Sýrie, Egypt,.... Teď byste to rádi spustili u nás, taky v Polsku a Maďarsku aby média v Německu, Francii a za mořem mohla ohlupovat své občany tím, jak je to hrozné, když nevolíme podle Washingtonu, Berlína a Bruselu....

Finance převedeny, zahraniční novinářská komanda přichystána, transparenty objednány a vyrobeny, pí ár dodá ČT, Seznamzprávy a další bakalomedia. Halík, Kocáb, Kalousek, Schwarzenberg, Janda a Bělobrádek s Hermanem už píšou projevy. A za nimi křoví masírkou zhypnotizovaných zombí s modrými vlaječkami a cedulemi hanobícími demokraticky zvoleného prezidenta....

Nebo snad jde o něco jiného???

Diskusní téma: Herečka Štěpánová zve na pražský euromajdan....

Datum: 13.02.2018

Vložil: L.K.

Titulek: Hérečka

Gigantická demonštrace!!!Kocáb,Barka,kameraman ČT,redachtor ČT,zvukař tedy s demonstranty celkem 11hlav!Dále byla k dispozici plná dodávka transparentů proti panu Zemanovi a Babišovi.Z těch jedenácti hlav byli dva kteří měli nápis že jih patří na jih!

Datum: 13.02.2018

Vložil: ms1969@seznam.cz

Titulek: Herečka Štěpánová :

Kavárna zase proti českým zájmům pod vlajkou Soroszova kapitálu....
Z těch zaprodaných sviní je mi opravdu zle!

Přidat nový příspěvek