Armageddon? Globální stát a světová válka.

12.04.2018 10:08
 
 
Americký torpédoborec USS Donald Cook (DDG-75), vyzbrojený raketovými střelami tomahawk i obranným protiraktovým systémem Aegis, se blíží k syrskému přístavu Tartus, sloužícímu jako logistická základna ruského námořnictva v Sýrii. Podle zprávy CNN nalézal se v tu dobu zmíněný torpédoborec 100 kilometrů od přístavu....
 
Britské ponorky dostaly rozkazy přesunout se do míst, odkud budou moci raketami zasáhnout Sýrii. Jde o přípravu na možný útok proti režimu syrského prezidenta Bašára Asada, který by mohl přijít již v noci na čtvrtek...
 
Podle západních médií je případnou americkou akci připravena podpořit i Francie. V americkém tisku se objevily spekulace, že vedle Francie počítají USA také s podporou Saúdské Arábie a Kataru.
 
Britská premiérka Theresa Mayová je připravena zapojit se do vojenské operace proti Sýrii vedené Spojenými státy bez souhlasu parlamentu. 
 
 
 
Celý západní svět patří jen několika rodinám a nyní chtějí zbytek...
 
Vznik Evropské unie byl prvním velkým krokem ke zrušení svrchovanosti jednotlivých vlád a jejich nahrazení jedinou velkou centrální vládou. V roce 2010 došlo k porušení jejích zákonů (zákaz navzájem se finančně podporovat) prostě tím, že Řecko a Irsko dostaly finanční injekce, protože unie by jinak šla ke dnu. Byl to jednoznačný přestupek a porušení Maastrichtské smlouvy, a tím také omezení svéprávnosti občanů.
 
Prof. Dr. Wilhelm Hankel, bývalý šéf hessenské Landesbank, se v dané problematice orientuje a dobře ví, o čem hovoří. Společně s ekonomem Joachimem Starbattym, Wilhelmem Nollingem a odborníkem na právo Karlem Albrechtem Schachtschneiderem v květnu 2010 protestoval před spolkovým ústavním soudem v Karlsruhe proti této protiprávní výpomoci, neboť:
 
„Spolková vláda poslala peníze Řecku přes KfW (=Kreditanstalt fur Wiederaufbau - banka založená po válce kvůli obnově), a to bez schválení parlamentem a v rozporu se zákonem Evropské unie, jenž vylučuje vzájemné závazlcy mezi státy. Touto platbou se Evropská unie proměnila, v cosi jako jeden národ s jednotlivými spolkovými zeměmi.“(74)
Jejich stížnost pravděpodobně nic nepřinese a zůstane bez vlivu na politiku. Tito pánové se alespoň pokusili vyslat signál a ukázali, že ještě nevymreli občané se srdcem a rozumem na správném místě, kteří se staví na odpor omezování svéprávnosti ze strany Evropské unie a Mezinárodního měnového fondu.
Elita dělá vše (legálně i ilegálně), aby zabránila rozpadu EU, protože by tak mohl být ohrožen nový světový řád. Pro desetiletí trvající přípravách by to znamenalo tlustou čáru přes rozpočet. Hankel v případě Řecka požadoval jediný smysluplný čin, totiž vystoupení z eurozóny. Tomu však dokázaly mezinárodní banky s pomocí IWF zabránit. Jednotlivé evropské vlády budou zatím poznenáhlu a bez velkých rozruchů přicházet o svou moc. Dpa (=německá tisková agentura) 4. února 2011 v krátkosti informovala o tom, že demokraticky zvolené parlamenty jednotlivých evropských států byly zbavovány moci. Nevzpomínám si, že by se Evropanů na to někdo ptal: „Zdá se, že je položen základní kámen společné hospodářské politiky v Evropské unii: plán na ustavení hospodářské vlády bude přijatý v jednom balíku se souhrnným plánem reformy eurozóny. Uvedl to dnes na zvláštním zasedání v Bruselu vrcolný představitel EU Herman Van Rompuy. Státy unie tímto vyhověly německo-francouzskému návrhu na koordinovanou hospodářskou politiku zemí EU. Podle ní se mají v budoucnu, pokud jde o výplaty mezd, důchodů a daní, přizpůsobit společným cílům. Kritika vzešla především od menších zemí EU.“(75)
V roce 1944 nebylo možné, aby se prostřednictvím Spojených národů ustanovil globální stát a svetovláda. Od té doby se však neustále a důsledně otáčelo malými šroubky. Občas se některý povolil, jindy se zase jinde odstranila matka. A než se kdo nadál, jednotlivé státy a jejich občané přišli o právo na spolurozhodování.
Od zavedení eura si pro sebe europarlament krůček po krůčku loudil stále větší vliv. Zdá se, že na novém totalitním světovém řádu iluminátů je nebezpečný zejména jeho plíživý příchod. Nenápadně se vkradl do myšlenek a vzpomínek očipovaných oveček jako pevná součást reality.
„Ministerstvo pravdy“ odvedlo svůj díl práce. 
Jak je to možné ?
Někdejší eurokomisař (a člen Bilderbergu) Jean Claude Juncker vysvětluje: 
„O něčem rozhodneme, zasadíme to do prostoru a potom nějaký čas vyčkáváme, co se stane. Nestrhne-li se pak žádný velký povyk a nevypukne-li povstání (protože většina lidí nic z toho, o čem se rozhodlo, nechápe), pracujeme dál. Krok za krokem, pak už není cesty zpět.“ 
Svět je dnes rozdělený do několika málo bloků - snadněji se dá sjednotit:
 
Evropská unie a eurozóna; NAFTA, Severoamerická dohoda o volném obchodování z roku 1994 uzavřená mezi USA, Kanadou a Mexikem; podle vzoru EU vznikla v roce 2008 Union of South American Nations (=Unie jihoamerických národů); od roku 2007 existuje Central Asian Union (Kazachstán, Kirgizstán, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán; Unie států centrální Asie); v roce 2010 vznikla po uzavření dohody o volném obchodu mezi Čínou a ASEAN (Sdružení národů jihovýchodní Asie; Brunei, Kambodža, Indonésie, Laos, Malajsie, Filipíny, Singapur, Thajsko a Vietnam) největší zóna volného obchodu na světě. Mezinárodní měnový fond IWF a BIZ (=Banka pro mezinárodní platby) řídí světovou ekonomiku již po desetiletí dle potřeb FEDu. Rothschildové s Rockefellerové tak neustále posilují svou moc. Protože však mezitím na FED útočilo mnoho tak zvaných „konspiračních teoretiků“, ale také ekonomů a některých novinářů, přesunuli těžisko své moci na zdánlivě neutrální mezinárodní organizace IWF a BIZ. Zajisté podotknete, že žádná země se při obchodování neobejde bez oněch papírků s nápisem americký dolar, který má být hlavní světovou měnou. Jestliže se některá země vzepře, (na příklad jako Irák, když Saddam Hussain v roce 2003 oznámil, že se svou ropou nechce do budoucna obchodovat v dolarech, ale v eurech), následuje ozbrojené řešení daného problému, jak dotyčného znovu „postavit do latě“
Strobe Talbott, zástupce ministra zahraničí za prezidenta Clintona, již 20. července 1992 řekl:
„V příštím století budou národy, tak jak je známe, zastaralé; všechny státy budou uznávat jedinou globální autoritu...“( ?6)
S Barrackem Obamou, černým, dobre vypadajícím,sympatickým, vzdělaným a výmluvným politikem s čistým štítem postavili ti, kteří v pozadí tajně tahají za nitky, na světové jeviště postavu, jež skrývá potenciál být akceptována celým světem. Obama dokonce zabodoval, možná díky svému původu, v islámském světě, je oblíbený v Africe, v Evropě je ctěn a v USA ho, především mladí lidé, zbožňují téměř jako mesiáše. Když mu v roce 2010 byla udělena Nobelova cena za mír, prezidentovi, jenž kromě prázdných slov do té doby nijak k míru ve světě nepřispěl, ilumináti dokonce i riskovali, že se zesměšní. 
Ale s nepostradatelným a pozitivně naladěným tiskem prodali i tohle. Zdá se však, že něco se přece jen zvrtlo - v druhé polovině roku 2010 hvězda Barracka Hussain Obamy očividně pohasla. Někdo jako on by se ale v případě krize dal světovému obyvatelstvu snadno prodat v roli zachránce. Nebo je možné i to, že na jevišti světové politiky zahyne před očima veřejnosti tragickou smrtí, která všechny přihlížející zasáhne až do morku kostí a přinutí je
k zamyšlení, že pouze sjednocený svět může být světem míru !
 
Cesta k poslednímu velkému kroku, k světovládě, by byla nejschůdnější v případě nějakého společného celosvětového ohrožení, celosvětových nepokojů nebo dokonce třetí světové války.
Ten, kdo by pak zjednal a slíbil trvalý „mír“, by to měl lehčí jako globální vláda (i kdyby to bylo pod jiným názvem), aby ho uznala většina obyvatel světa, neboť člověk touží po stabilitě a jistotě. Obama jasně ukázal, jak lze miliardy lidí vytrhnout z hlubokého spánku pomocí jediného prostého hesla: „Change !“ (=„Změna !‘‘)Tak zněl jeho slib. Další roky ukážou, po které z cest se vydáme vstříc proměně. 
Aby se mohla etablovat světová vláda, musí se masy k sobě pevně semknout, tak nebo onak...
 
Nejbohatší lidé světa mají v Kanadě, daleko od veškeré civilizace rozsáhlé pozemky. Právě tam si mnozí superboháči během uplynulých desetiletí vybudovali svá útočiště pro okamžiky, kdy přejde den D, a to včetně bunkrů a podzemních měst. V roce 2011 existuje roztroušeno po celém světě asi 120 podzemních měst, ve kterých může dlouhodobě přežít několik set tisíc lidí - například v případě atomové války, pádu meteoritu, při přírodních katastrofách nebo útoku jedovatým plynem (za účelem zdecimování velkých mas lidí). 
Norsko zřídilo společně s nadací Billa a Melindy Gatesových v oblasti věčného ledu ve Svalbardu (=Špicberky) semennou banku, v níž je uloženo více než 450 tisíc semen různých druhů rostlin z celého světa. Bill Gates financoval toto zařízení s 200 miliony norských korun, tedy asi 25 milionů eur. Jeho společnost Global Crop Diversity Trust je úzce napojená na Organizaci spojených národů a těší
se její podpoře. 
Vládnoucí kruhy nepochybně počítají s katastrofou, jež by mohla zničit velkou část života na naší planetě. Kde se hobluje, lítají ovšem také třísky. 
Elita zřejmě předpokládá, že to přežije a vše poté nastaví tak, jak bude sama považovat za správné.
Zní to bláznivě ? Ano, domnívám se, že to tak může vypadat.
 
/Michael Morris - Co nesmíte vědět!  2011/

 

Q.S.

Připraveni? Jak kdo.....

 

Diskusní téma: Globální stát a světová válka. Roztroušeno po celém světě existuje asi 120 podzemních měst, ve kterých může dlouhodobě přežít několik set tisíc lidí.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek