Genderová revoluce? Udělejme ji pořádně!

12.11.2017 09:33
Po Londýně bude i v New Yorku metro lepším místem k životu. Ne, nebude čistější, bezpečnější nebo jezdit víc na čas. Hlášení “Ladies and gentlemen” budou nahrazena neutrálem. Wow.
 

Německo se připojuje k zemím se třetím pohlavím. Ať googluju jak googluju, víc jak dvě se mi nepodařilo najít. Asi bude chyba v Googlu.

Velká Británie je v tomhle o kus vepředu. Už před časem nabídli veřejnosti zbavit se nepřijatelného výrazu „těhotné ženy“ a zaměnit ji za „těhotní lidé“. Já bych se nebála jít ještě dál. „Kojící matky“ nahradit „kojící lidé“, anebo, možná bych kojení úplně zakázala. V mužích (sakra, může se ještě říkat muži a ženy?) to může vyvolat deprese, protože sami kojit nemůžou.

Francouzština už přišla na to, že je jazykově zcela nepřipravená a tak už brzy dojde k revoluci po francouzsku. "Slova s mužským rodem by podle iniciátorů měla být psaná i se ženskou koncovkou, například zemědělec.kyně či obchodník.ce." Více ZDE.

Móda, jak vidno, je zase o kus dále...

Ve světě filmu a pohádek už se začal tento trend správně objevovat. A tak se těším, že tyhle Vánoce nám Česká televize nabídne osvěžení v podobě dvou princů či ideálně rovnou dvou transgenders.

Bohužel naši předkové nebyli tak uvědomělí a tak se stalo, že mnohá umělecká díla jsou znehodnocena generovou nevyvážeností. Trvám na tom, aby vedle každé čurající sochy chlapečka přibyla přičaplá holčička. Navrhuji, aby se k Moně Lise domaloval usmívající se týpek. Atakdále.

Všechny hymny by měly projít revizí. Přátelé, Slováci, vy se opravdu styďte. Bratia se mají zastavit, ale co sestry, ha?

Čechov si měl včas uvědomit, že pojmenovat román Tři sestry je nevhodné, Tři sourozenci znějí přece o tolik lépe. Ještě horší jsou názvy děl jako Pán prstenů nebo Pán much. Pokud by se genderová vyváženost zdála přílišným zásahem, raději bych takové zlotřilé dílo zakázala, abychom ochránili alespoň budoucí generace.

Začnu od sebe. Hned teď půjdu a vyhodím všechny úzké šaty a také boty na podpatku. Nikdy dřív jsem si neuvědomovala, jak moc se proviňuju genderovými stereotypy.

Vážení lidé (dříve bych chybně napsala dámy), vyzývám vás, udělejte totéž. Hned bude náš svět tak nějak soudružsky krásnějším!

 

Doporučuji také:  Díky feminismu děláme z chlapů jejich parodie. Zastavme to šílenství. Hned!

 

 

 

Diskusní téma: Genderová revoluce? Udělejme ji pořádně!

Datum: 23.11.2017

Vložil: dit

Titulek: gender demagogie určena pro původní obyvatelstvo Evropy

Zdravím,
další gender demagogie viz zdroj níže a cituji jednu ženu z gender demagogie z článku:
„To způsobuje velké množství zbytečného stresu oběma pohlavím – ale zejména ženám, protože se domnívají, že by měly převzít tradiční západní roli ženy," vysvětluje doktorka Victoria Showunmiová, která se věnuje otázce genderu.

Zdroj: https://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/207781-pohadky-skodi-zdravi-experti-vyslali-zavazne-varovani

Přidat nový příspěvek