Francie: Předměstí Champigny-sur-Marne 31.12. 2017....

02.01.2018 18:10

Ukopej si policistku v multikulturním ráji....

Policii se relativně daří chytat všechny delikventy, ale ti jsou u soudů většinou osvobozeni nebo odcházejí s minimálními tresty, protože jsou považováni za oběti současného politického systému. Nesourodost mezi policií a spravedlností je jeden z hlavních problémů současné francouzské společnosti.

 

Zdroj

 

Q.S.

S TOPkou, Zelenými, ČSSD, STANem, KDÚ, ODS, Piráty, našimi-jejich europoslanci, samozvanými elitami  kulturní fronty, akademiky, Člověkem v tísni a flotilou dotovaných a sponzorovaných /kým?/ ziskovek za vytí mediálních lokajů alou k zářivé multikulturní budoucnosti...

Než patřit ke vzdělané "elitě" za jakou se výše jmenovaní považují, ať jsem navždy vidlákem se selským rozumem a pudem sebezáchovy......

Diskusní téma: Francie: Předměstí Champigny-sur-Marne 31.12. 2017....

Datum: 03.01.2018

Vložil: Martin Rubáš

Titulek: obohacení

Demografie diktuje, že francouzský problém terorismu bude jen narůstat. A francouzské úřady to chápou. Francie je uprostřed občanské války. Občanská válka je založena na náboženských rozdílech. Jak se rozšiřuje náboženská propast mezi islámskými kolonisty a militantně sekulární francouzskou vládou, násilí se bude zhoršovat. Výsledek války určí, zda bude Francie sekulární republikou nebo islámským státem.
Držme v občanské válce domorodým francouzům palce.
https://www.epshark.cz/clanek/154/francouzska-islamska-svetova-valka

Datum: 03.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: obohacení

Pokud si Francouzi včas nezametou a nevymění vládce, je s nimi konec. To myslím zcela vážně. Týká se všech evropských národů.

Přidat nový příspěvek