Fašisté vedení Peszynskim, banderovcem Štětinou a bráchou Tomia Okamury nám zase ukázali, jak si představují demokracii...

17.12.2017 10:33

V pražském Top hotelu se koná mezinárodní konference euroskeptických stran, sdružených v europarlamentní frakci Evropa národů a svobody. Účastní se jí například předsedkyně francouzské Národní fronty Marine Le Penová nebo předseda druhé nejsilnější strany nizozemského parlamentu Geert Wilders. Hostitelem je předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura.

Již v pátek bylo možné v pražských ulicích vidět průvod levicových aktivistů, v jehož čele se objevilo heslo „Máma mele nácky“. V sobotu, kdy konference v pražském Top hotelu probíhala, pak aktivisté přikročili k fyzickým útokům.

Aktivisté se pokusili účastníkům konference zablokovat přístup do budovy, policie musela řešit jejich dopravu alternativními cestami po pěší zóně.

Europoslankyně z britské euroskeptické strany UKIP Janice Atkinsonová byla před budovou Top hotelu davem demonstrantů napadena. 

Europoslankyně Atkinsonová na konferenci ještě před napadením:

„Policii jsem musela žádat, ať mě ochrání od té fašistické špíny,“ sdělila europoslankyně ParlamentnímListům.cz.

 

Zdroj

Diskusní téma: Fašisté vedení Peszynskim, banderovcem Štětinou a bráchou Tomia Okamury nám zase ukázali, jak si představují demokracii...

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek