Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie, prohlásil člen skupiny Bilderberg a šéf Goldman Sachs International

30.06.2015 11:25

Po setkání s papežem Františkem, šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg Peter Sutherland prohlásil, že evropské země nepříjimají svůj „spravedlivý podíl“ uprchlíků z afrických zemí a Sýrie.

Sutherland řekl rozhlasové stanici RTE, že 240,000 imigrantů proudících do Evropy každým rokem není ekonomickou zátěží pro země, jako je Německo a Spojené království.

Naopak, uvedl, že čtvrt miliónů nebo více přistěhovalců ročně představuje ekonomický a sociální přínos pro Evropu, Británii i Irsko.

Peter Sutherland

„Vlády musí vládnout uváděním pozitivních zpráv, že migranti jsou přínosem pro společenství, pro ekonomiku a v dalších oblastech, než se o nich vyjadřovat jako o zátěži, protože ve skutečnosti žádnou zátěží nejsou,“ prohlásil Sutherland. „Během velmi krátké doby imigranti pozitivně přispěli společnostem, ve kterých žijí.“

Sutherland citoval studie o kterých tvrdí, že poukazují na ekonomické výhody masových migrací do Evropy z Afriky a jiných zemí.

Migranti stojí Evropu miliardy

Studie provedená University College London, nicméně zjistila, že migranti ve skutečnosti představují obrovský ekonomický dopad na hostitelské země.

Podle studie, neevropští migranti žijící v Británii vysáli veřejné finance o téměř 120 miliard £ od roku 1995.

Podobná situace je v Německu, ve zdaleka nejvíce prosperující a produktivní zemí Evropy.

V prosinci, prezident Institutu Ifo pro hospodářský výzkum Hans-Werner Sinn, odporoval studií provedenou nadací Bertelsmann Foundation, která dospěla k závěru, že přistěhovalci přispěli do sociálního systému země částkou 22 miliard eur v roce 2012.

Sinn řekl německým novinám Frankfurter Allgemeine, že ve skutečnosti „v čisté rozvaze, imigrace stojí stát více v sociálních nákladech a dalších otázkách, než přináší prostřednictvím daní a příspěvků na sociální zabezpečení.“
„Tváří v tvář této situaci, bychom měli konečně začít neideologickou debatu o přistěhovalecké politice, která nebude poháněna pátráním po politické korektnosti,“ dodal.

Navzdory četným studiím ukazujícím negativní ekonomické a sociální dopady masové migrace ne Německo a Evropu, Evropská unie, politický establishment a korporátní média masové migraci fandí.

„Nekontrolovatelná, nekvalifikovaná imigrace z Třetího světa je ekonomikou blázince, i přesto, úctyhodní politici jako Herr Schäuble (německý ministr financí) ji podporují, a až do nedávné doby ji prakticky podporoval celý britský politický establishment, a podporoval by migraci stále, kdyby nebylo Nigel Farage,“ píše Vincent Cooper.

Nevydařený multikulturalismus

Navzdory tvrzení Sutherlanda, Schäubleho a politického zřízení v Evropě, masová migrace muslimů do převážně křesťanské Evropy má za následek vážnou sociální krizi.

„V Evropě je vysoká míra nezaměstnanosti mladých lidí a omezená ekonomická mobilita byla dlouho citována jako hlavní faktor radikalizace mladých lidí, kteří se následně spojují s teroristickými organizacemi jako je militantní skupina Islámský stát,“ píše Howard Koplowitz.

Koplowitz citoval německou kancléřku Angelu Merkelovou, která kdysi podporovala myšlenku multikulturalismu v Německu.

„Chvíli jsme si to namlouvali. Řekli jsme si: Imigranti nezůstanou, někdy odejdou pryč, ale realita je jiná,“ uvedla Merkelová podle BBC. „A samozřejmě, pokus vybudovat multikulturní společnost, kde bude žít každý bok po boku a navzájem si užívat, selhal, naprosto selhal.“

Zdroj

Diskusní téma: Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie, prohlásil člen skupiny Bilderberg a šéf Goldman Sachs International

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek