Evropa je slabá, protože její muži jsou slabí.

26.11.2017 19:36

Iben Thranholm je dánská novinářka, komentátorka a publicistka, která se profesně zabývá především křesťanstvím a teologií. V tomto rozhovoru staršího data poukazuje na destruktivní účinky feminismu na evropskou kulturu.

Zdroj

Diskusní téma: Evropa je slabá, protože její muži jsou slabí.

Datum: 26.11.2017

Vložil: observateur

Titulek: Kde byli muzi, aby zeny chranili?

Asi byli v hospode, nebot on se opravdu spatne chrani nekdo, kdo nechce. Pani Tranholm muzskou slabost hazi na chlapy i kdyz je to ciste zenska veci (staci rici "chci pomoc" a tim je to vyrizeno, muz se najde vzdycky). Nalada ve spolecnosti je ale presne opacna, kdo chce pomoci, muze z toho mit velky problem (staci se jen podivat, dat prednost ve dverich, pridrzet ruku...).
Tohle si bohuzel nejen zeny, ale i LGTB a dalsi mensiny budou muset prozit az do horkeho konce; chtely to, budou to mit, predem vedely, jaka hra se hraje, vymluvy neexistuji.
To neni zadna pomstychtiva myslenka, ale normalni uvaha cloveka, ktery je za moznou pomoc obvinen s trestan tou osobou, ktere chtel pomoci. Tady si situaci musi rozmyslet a zvazit a o pomoc pozadat slabsi skupina, ne muzi, tem ke klidu staci jen delat, ze nejsou. A vzhledem k prirozene muzske lenosti to neni uplne spatna taktika, bily muz je jakoby hrozne ponizovan, ale on si zatim tise podrimuje a je mu to docela jedno.

Přidat nový příspěvek