EarthNow: Další krok v plánu globálního dozoru.

26.04.2018 13:37

Americká společnost EarthNow získala významné partnery, kteří jí pomohou s kontroverzním projektem. Jedná se o vybudování celosvětového systému sledování, s jehož pomocí bude možné monitorovat veškerou činnost na Zemi a pohyb každého člověka.

Projekt EarthNow předpokládá postavení a rozmístění na oběžné dráze Země sítě pokročilých snímajících satelitů, které budou v reálném čase neustále monitorovat Zemi. Některá média uvádějí, že si tento systém globálního monitoringu vyžádá pět set satelitů.

Systém má umožnit upřesnění předpovědí počasí, zlepšit systém varování před různými nebezpečími a sledovat průběh vojenských operací.

Může rovněž odhalovat činnost, která bude označena za nezákonnou, a sledovat aktivity každého člověka na Zemi.

EarthNow získal podporu technologických gigantů, jako jsou např. Microsoft, SoftBank nebo Airbus. Bill Gates vložil do projektu miliardu dolarů a Airbus se má věnovat výrobě satelitů.

Iniciátoři projektu neukrývají, že data získaná v rámci systému budou předávána korporacím a vládám, které o ně projeví zájem.

 

Zdroj

 

 

Q.S.

Už zbývá jen několik kroků k zavedení globální kontroly. Toto je jeden z nich. Většina se už vlastně realizovala, případně realizuje.

Co zbývá? Není dokončeno odzbrojení občanů, což nepochybně nastane  v několika fázích kvůli oslabení odporu. No a pak také zrušení hotovosti a přechod na online systém přídělových kreditů. Takže nevidím žádný důvod k falešným nadějím a optimismu.

Diskusní téma: EarthNow: Další krok v plánu globálního dozoru.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek