Drobné zamyšlení o tom, jak elity dbají o naše zdraví.

11.01.2017 14:27

Na jedné straně se hlava nehlava vybíjejí stáda drůbeže a ptactva jako prevence před ptačí chřipkou, která podle hygieniků nikdy neměla žádný zdravotní vliv na člověka.

 

Na druhé straně se volně po Evropě poflakují ilegální migranti s prokázanými, u nás už dávno vyhynulými chorobami jako záškrt, tubera, neštovice, obrna, hepatitida, svrab atd. Tady naše drahé elity na naše zdraví kašlou, žádná karanténa, žádné vracení v případě zjištění některé choroby, pohodička.

Jaký tedy má smysl na jedné straně vybíjení drůbeže a ptactva s ptačí chřipkou, která lidstvo neohrožuje, a na straně druhé nechat volně se poflakovat sta tisíce ilegálních migrantů se zárodky výše uvedených chorob? Co tím kdo sleduje?

Je to podobné s kouřením. Na jedné straně tu máme chemická svinstva v řekách, vzduch trávený smogem, komíny z továren, falšované emise automobilů, osevné směsy zamořující půdu, geneticky upravované potraviny. Na druhé straně se tu navozuje dojem, jakoby lidstvo od jeho vymření dělili nějací kuřáci, kteří nesou vinu za všechno zlo na planetě. Cítíte ten rozdíl? Pár kuřáků vs továrny, auta, smog? Stejně jako že budeme vyhazovat papírky do správných popelnic a chodit po správných cestičkách?

O co tady sakra těm sociálním inženýrům jde? Jaké vzorce chování to na nás zkouší? Zda podlehneme psychomanipulativním trikům honu na opeřence nebo kuřáky, aby odvedli naší pozornost od palčivějších problémů uprchlické krize nebo znečištění, erozi a znehodnocení půdy, mizerných potravin, nebo trapné ekologii?

Máme tu třeba potravinářský kombinát pro revitalizaci a rekonstruování potravin, kde se zkažené a zasmrádlé maso máchá v chemických pračkách, a pak se udí, mele na hambáče, nebo nakládá třeba na grilování, a zbytek se používá do konzerv nikoliv pro psy (tam jsou přísnější předpisy), ale pro lidi.

Takže znovu, o co tady sakra jde? Ještě se necháme krmit báchorkami, jak elitám jde o naše zdraví?!

 

Zdroj

Diskusní téma: Drobné zamyšlení o tom, jak elity dbají o naše zdraví.

Datum: 11.01.2017

Vložil: Quintus

Titulek: Logiku

bych v tom viděl jedinou a to logiku moci a ovládání podle vzorce "vytvoř problém a nabídni řešení".

Přidat nový příspěvek