Dramaticky vysychá celá republika.

02.05.2018 18:00

 

Mapa sucha k 29. dubnu

Mapa sucha k 29. dubnu

 

 

Celá Morava a střední a jižní Čechy mají podle naší dlouhodobé prognózy dělané na základě statistik jen deseti- až dvacetiprocentní šanci, že bude v půdě na konci května normální objem vláhy.

 

Zdroj

 

Diskusní téma: Dramaticky vysychá celá republika.

Datum: 03.05.2018

Vložil: pzv

Titulek: vyvolávanie sucha pomocou chemtrailov

Ono to dáva logiku. Keď lietadlá do zblbnutia vypúšťajú do atmosféry jemný nanočasticový prach, tak vzdušná vlhkosť okolo neho kondenzuje do podoby mikrokvapiek, ktoré vytvoria jemnú hmlu, ale sú príliš malé na to, aby spadli až na zem. Preto chemtraily z praktického pohľadu z krajiny vysávajú vzdušnú vlhkosť a vyťahujú ju do vyšších úrovní atmosféry. Výsledkom je nepretržite zamračená obloha a zároveň minimálne či žiadne dažďové zrážky pri zemi. Presne to, čo zažívame už minimálne tretí rok.

Datum: 03.05.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: vyvolávanie sucha pomocou chemtrailov

Mnohem déle, navíc manipulací je mnohem víc. Zřejmě se dějí na globálnější úrovni - vpády arktického vzduchu na Saharu, Floridu nejsou normální, to se musí vzduchovým masám "domluvit" - něco zablokovat, někde zvýšit tlak vzduchu, aby to víc foukalo... trošku přihustit Haarpem a je to - extrémní počasí je na světě a zase mají čím strašit - hlavně, že si dodali "sebevědomí" jak můžou škodit lidem a přírodě... To je "skutečná moc" - alespoň podle nich, ubožák je prostě ubožák.

Datum: 02.05.2018

Vložil: slunko

Titulek: Letos

Tak letos se nejspíš rozhodli likvidovat úrodu jinak, než pozdními jarními mrazíky.

Ale sucho už na Moravě zařizovali dlouho, asi posunuli hranici, směrem k Německu.

Přidat nový příspěvek