Do Vatikánu teče z České republiky každý rok - jen tak - okolo pěti tisíc krát počet hektarů co tady vlastní i na dotacích... Italský ministát -Vatikán- vlastní tedy většinu českého území.

04.04.2018 20:04

Po nástupu imperialismu, r. 1990 a dál, zhruba po čtvrt století, zůstávaly ceny zemědělských pozemků v Čechách na stejné úrovni. Od doby, kdy výrobci zákonů dali vlastně nadnárodnímu italskému molochu (pod poetickým názvem) - katolická církev pozemky v hodnotě asi sto miliard jen tak, vzrostla cena těchto pozemků nejméně čtyřikrát. Takže se katolické církvi , mávnutím proutku, zvýšila hodnota pozemků na nejméně pětset miliard. Lidovci, (ministr Jurečka a všichni další), rozhodli dávat takzvané zemědělské dotace na jeden hektar zemědělských pozemků okolo pěti tisíc, ať se na nich dělá nebo ne. Katolická církev je prý největším vlastníkem pozemků ve státě. Kolik je to hektarů -nevím.

 

Asi moc. Takovej Babiš bude asi proti ní úplnej ouškytek. Tak vlastníkovi do Vatikánu teče z České republiky každý rok - jen tak - okolo pěti tisíc krát počet hektarů co tady vlastní i na dotacích. Celková suma je opět nad mé matematické schopnosti. Zeptejme se raději snad astronomů. Ti počítají s velkejma číslama. Italský ministát -Vatikán-  vlastní tedy většinu českého území. Rozhoduje, co se zde zasadí, vypěstuje nebo nechá ladem. Přitom vždy dostane navíc státní dotace. 

Vůbec nechápu, co vlastně dělá a na co máme odbor špionáže? (kontrašpionáže?). Kolik papežů – majitelů vatikánského nadnárodního uskupení za poslední staletí vyhlásilo křížové výpravy proti Čechům? Asi pětkrát. Co jsem četl, tak jednou následkem vraždění a následnými útrapami se zmenšil počet Čechů snad na polovinu. A teď jim ti, co jsou v parlamentu, vnutili  převážnou většinu státu. Přitom je teď nemožné bránit stát. Na skoro každém kopci je pozorovatelna a vlastně bunkr cizí, státu tisíc let nepřátelské mocnosti.

(Kaple, kostel, klášter). Okolo jsou pozemky, na které vlastně česká armáda nesmí. (Ani čeští občané). Armáda teď není schopna v praxi uhájit ani jednu vesnici. Natož město. Tam je hned několik obrněných postů Vatikánu. Když si teď na obhospodařování svých pozemků dovezou „dušníky“  (církevní nevolník) z kteréhokoliv kouta světa, tak se stát může jít akorát klouzat. Jidáš prodal bratra za třicet stříbrných. Vláda a poslanci prodali vlastní stát snad za pět měďáků. Pro každýho.

Naprostým mlčením je postižen i celý úřad včetně pí. Onbudsmann. Ti přece berou též nekřesťanský prachy za „ochraňování“ obyčejných občanů. Armáda opět nezklamala. Hitler dostal Čechy i s výzbrojí zadarmo. Brežněv taky. Vatikán má armádu pod palcem. Vrchní velitel  Vojenství byl nejdřív několik let dělat skvěle placeného poslíčka ve Vatikánu. Pak se časem stal velitelem české armády. Vidím to tak, že všichni generálové pustěj kdykoliv svůj stát k vodě za nějakou tu medajli navíc. Pak už jen dělají mrtvýho brouka.

Realita je dnes taková: Každý majitel sebemenšího políčka je stále bombardován dopisy, aby své políčko prodal. Alespoň šest dopisů do roka. Nabídky z původních asi třiceti tisíc vzrostly na 155 000 Kč až na 205 000 Kč za jeden hektar. Záleží na tom, kolik si chce ten který jednotlivec nebo firmička urvat. Je to absurdní. Co chce pěstovat zájemce například z Bohumína, Děčína, Lovosic a podobně na asi jednom hektaru kamenité půdy, kde je motyka jenom pro legraci. Potřebujete krumpáč. Na zvorání i pásák. Navíc severní příkrý svah. Jižní Čechy.

Stát se stal vlastně jakousi mršinou, nad níž krouží finanční spekulanti. Snad z celého světa.

Stále dál ke skvělým „demokratickým“ zítřkům !!!

 

Zdroj

 

Diskusní téma: Do Vatikánu teče z České republiky každý rok - jen tak - okolo pěti tisíc krát počet hektarů co tady vlastní i na dotacích... Italský ministát -Vatikán- vlastní tedy většinu českého území.

Datum: 05.04.2018

Vložil: Helda

Titulek: Možné řešení.

Naše vlády od 90. let nám to tak zavařily (a my je nechali), že v tomto státě nám nepatří už téměř NIC. Tady by pomohlo už jen to, co udělali komunisté na začátku padesátých let: ZESTÁTNĚNÍ veškerého majetku nad určitou hodnotu, veškerý majetek týkající se právě velkých pozemků, historických staveb, ale hlavně veškerého přírodního bohatství - voda, rudy, uhlí, půda, lesy,atd., protože toto je majetkem všech občanů našeho státu a politici nemají právo o něm rozhodovat! Do roku 1989 jsme byli, jako stát, absolutní světová špička úplně ve všem a ještě jsme podporovali rozvojové státy. Vyráběli jsme vše od špendlíku po tryskáče, zařízení pro družice a ještě vyváželi. Měli jsme světový zbrojní průmysl, světové zemědělství, nejlepší školství i zdravotnictví.( Poslední dvě odvětví byly pro občany bezplatné.) Naše děti, které u,končily docházku ZDŠ měly větší znalosti, než děti, které absolvovaly vysokou školu např. v Americe a jinde na západě. Ty nesmysly, co říkají naši politici a bohužel, i prezident Zeman, o tom, jakou úžasnou ekonomiku máme a ohánějí se HDP, je k vzteku, pláči, i k smíchu. Všechny vlády dodneška byly vlastizrádné a soustředěně pracovaly na zničení státu a národa. Zaprodaly, rozkradly a nechali rozkrást celou zemi, vydali ji do rukou zahraničním "přátelům". To jim však nestačí. Nepřestanou, dokud tato země nebude česká, ale arabsko-černošská a Slovan-Čech bude jen raritou. Přicházíme úplně totálně o všechno. Je to ale v nás, obyčejných lidech. Žádný politik to nezmění, změnit to musíme my, lidé! To je jediné, co je naše naděje, možnost, ale i povinnost! Pokud se nesemkneme a osobně ten svinčík nevyházíme (třeba i ručně), budeme mít to, co si zasloužíme. NIC!

Datum: 11.04.2018

Vložil: Andre

Titulek: Re: Možné řešení.

Ano, toto je opravdu jediné řešení. Pokud se snad evropská civilizace jednou vzpamatuje a pokusí se sama sebe obnovit, bude Evropa konfedrace národně socialistických států. Nebo aspoň ta východní část, protože západní bude zřejmě Severní Maghreb :D Je jasné, že strategické národní zdroje nemohou být v soukromých rukách, a už vůbec ne v cizích rukách. Po rozpadu světa lidí se bohužel postsovětská zóna propadla do přesně opačného trendu, než jaký zajistí přežití národů. Do stejného marasmu se ovšem dostal i ten atlanticko-lidskoprávní konstituční svět "starých demokracií", jen to bylo méně zřejmé v životech té tamní nemajetné většiny. Přestavba na globální svět s jednou "world government" nezná bratra, tedy krom toho Big Brother :D Pokud totiž v rámci globalizace světové zdroje a majetek ovládnou zlotřilé korporace provázané s bankovním sektorem, občan nemá šanci přežít jinak, než podle jejich pravidel, která ovšem mohou měnit během hry, jak jim libo. Vatikánská sekta nebo snad lóže je takovou starou korporací dobře prorostlou do matrixu. Opravdu snad jen ta pravoslavná církev se od nich významněji oddělila a je to velmi znát i na postojích a projevech jejích činitelů. Velmi pěkně to ilustruje příběh 7mi parašutistů v Praze, které katolíci odmítli schovat, tak skončili v pravoslavném kostele...

Datum: 05.04.2018

Vložil: kcho

Titulek: naprostý blábol

"Kolik je to hektarů -nevím"

Ten pisálek neví toho víc, pouze plácá do větru..


Datum: 05.04.2018

Vložil: SamTingWong

Titulek: Re: naprostý blábol

Zřejmě víte víc, tak se pochlubte.

Přidat nový příspěvek