Děti jsou zpracovávány islámskou propagandou bez vědomí rodičů a vlastně se souhlasem českých učitelů a škol.

25.08.2016 08:44
Blíží se začátek školního roku a Vaše děti budou již brzy vystaveny multikulturní propagandě a propagaci islámu. Jak je vlastně prezentován zakladatel islámuMohamed českým školákům a studentům? Tato otázka je velice důležitá pro budoucnost soužití naší společnosti s rozrůstající se muslimskou komunitou, ale také pro integraci samotných muslimů do naší společnosti. 

První úroveň propagace islámu v českých školách

Prezentace Mohameda má dvě základní úrovně. V první úrovni jde o prezentaci ze stranyčeského školství; jedná se hlavně o učebnice a samotné učitele. K prezentaci dochází převážně v hodinách dějepisu a občanské výchovy. Stále rozšířenější metodou českých škol se stalo navštěvování českých mešit (Praha, Brno, Teplice, Hradec Králové), kde jim pracovníci těchto mešit podávají výklady o islámu a debatují s žáky. 
 
Islámské propagandě jsou tak vystavovány naše bezbranné děti, a to přímo těmi, kteří by jim měli prezentovat i negativní stránky islámu a jeho vzniku. To se však neděje a děti jsou tak zpracovávány islámskou propagandou bez vědomí rodičů a vlastně se souhlasem českých učitelů a škol. Mnohdy žáci ani nechodí na návštěvu mešity, ale učitelé zvou české islamisty přímo do vyučování ve škole. Čeští islamisté rozdávají našim dětem během školních výletů do českých mešit propagační materiály vychvalující islám, urážející křesťanství a judaismus a šířící o nich lži, stejně jako knihy propagující Mohameda jako dokonalého člověka bez jakékoliv chyby a vzor pro lidstvo. 
 
Je to tedy už jako za komunismu, opět našim dětem ve škole vymývají mozky, teď ovšem ne ve jménu marxismu-leninismu, ale ve jménu multikulturalismu. České školy dostaly manuál, jak učit naše děti o masové migraci do Evropy. Lidové noviny informují o tomto novém počinu v našem školství v článku „Školy zařazují výuku o islámu. Děti se dozví o terorismu i o uprchlících“. V článku se hovoří o tom, že projekt má podporu ministryně za ČSSD Kateřiny Valachové, ale i Asociace učitelů občanské výchovy. 
 
Jsme svědky dalšího politizování našeho školství pod vedením ČSSD. Lidové noviny v článku nepřímo tuto politizaci potvrzují: „Autorku metodik a zároveň členku vedení asociace inspirovala k vytvoření projektu praxe posledních měsíců. Média zaplavily zprávy o uprchlících, o muslimech slyšely děti diskutovat dospělé, často ne zrovna korektně. Do školy chodily „naočkované“ více či méně svéráznými názory.“ 

Dlouhý pochod institucemi aneb strategie českých islamofilů a neomarxistů v praxi

Všimněme si, že označení „svérázné názory“ je dost podobné označení „politicky nekorektní názory“ či „názory neslučitelnými s multikulturní ideologií režimu“. V knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? jsem upozornil na to, že část marxistů se vydala jiným směrem než leninisté a komunisté a místo diktatury proletariátu se rozhodli provést tzv. „dlouhý pochod institucemi“, kdy se rozhodli neusilovat přímočaře o politickou moc, ale o ovládnutí vzdělávacích institucí ve společnosti. Mám osobně dojem, že výše popisovaná aktivita tomuto plánu přímo odpovídá. Dětem jsou představeny odpovědi na problémy dnešní doby z textů lidí, kteří byli vybráni nikoli námi zvolenými politiky, ale námi nevolenými „odborníky“ a nedivil bych se, kdyby se ukázalo, že tito odborníci, kteří materiály připravili, jsou všichni obhájci masové imigrace, multikulturalismu a jsou „schváleni“ našimi drahými marxisty z tzv. nové levice. 
 
Mám osobně dokonce i ten dojem, že když se těmto lidem nepodařilo prorazit do českých škol přímo, například s projektem Muslimove.cz, volí tuto méně průhlednou aktivitu. Přečtěte si pár otázek z manuálu pro učitele a posuďte sami, jak moc jsou nepolitické… 
• Jaký je důvod války v Sýrii? 
• Proč musíme přijímat uprchlíky a dávat jim peníze? 
• Kde uprchlíci vzali peníze na cestu do Evropy? 
• Chtějí si uprchlíci ekonomicky polepšit? 
• Potřebuje Sýrie absolutismus? 
• Hrozí nebezpečí občanské války? 
• Proč jsou uprchlíci agresivní, když chtějí azyl? 
• Budou uprchlíci zařazeni do společnosti, nebo budou segregováni? 
• Jak se vztahuje islámské právo šaría na nemuslimy? 
• Jsou na tom opravdu někteří tak zle, když si vybírají, do které země chtějí jít? 
• Existuje prevence rasových a náboženských konfliktů? 
• Jedná se o cílený pokus o islamizaci Evropy? 
• Kolik peněz utratila Česká republika za uprchlíky a kolik ještě utratí?
• Jaký bude dopad vzestupu krajně pravicových stran? 
• Zdrojem otázek je prezentace z metodických materiálů na webu Obcankari.cz.
 

Diskusní téma: Děti jsou zpracovávány islámskou propagandou bez vědomí rodičů a vlastně se souhlasem českých učitelů a škol.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek