Demoralizační tažení bez konce. Univerzitní vědci tvrdí, že pedofilie je přirozená a je normální, že muži jsou vzrušováni dětmi.

07.07.2015 16:22

Pedofilie je přirozená a běžná, přinejměnším značná část normálních mužů by ráda sex s dětmi, muži jsou dětmi běžně vrušováni“ – akademická konference na univerzitě v Cambridge. Tento názor byl diskutován na konferenci, která se konala minulý rok za účelem debaty o klasifikaci sexuality v Diagnostickém a statistickém manuálu mentálních poruch (DSM), standartním mezinárodním psychiatrickém manuálu, užívaném v právnickém systému.

 

 

 

Konference, označená jako „Debata o DSM-5, klasifikující sexuální zaměření“, hostila několik přednášejících, kteří hovořili ve prospěch sexu s dětmi.

Americká psychiatrická asociace tuto tezi vyprodukovala poté, co prošla závarem debaty nad tím, zda by hebefilie měla být zařazena mezi poruchy. Hebefilie je sexuální náklonnost k dětem v rané pubertě, nejčastěji 11 až 14 – letým.

Onen návrh byl probírán proto, že děti procházejí pubertou v ranějším věku a současnou definicí pedofilie je náklonnost k pre-pubescentním dětem.

Jedním z diskutujících, zapáleným účastníkem, byl Tom O’Carroll, vícenásobný pedofilní delikvent a dlouholetý aktivista za legalizaci sexu s dětmi a bývalý šéf Paedophile Information Exchange. „Skvělé!“ napsal pak na svém blogu. „Bylo to několik vzácných dní, kdy jsem se cítil relativně populární“.

Deník Telegraf napsal:

Po zuřivé bitvě uvnitř Americké psychiatrické asociace (APA), která se tímto zabývá, byl zamítnut návrh na zahrnutí hebefilie v renovovaném vydání manuálu DSM. Návrh vznikl na základě teze, že puberta u dětí přichází v posledních desetiletích dříve a v důsledku toho bylo namítáno, že nynější definice pedofilie  – pre-pubertální sexuální přitažlivost – vynechává příliš mnoho mladých lidí.

Ray Blanchard, profesor psychiatrie na univerzitě v Torontu, který vedl pracovní skupinu asociace APA na toto téma, řekl, že aniž by byl nalezen jiný způsob jak zahrnout hebefilii do nového manuálu, odpovídalo by to tvrzení, že oficiální postoj asociace APA je ten, že sexuální preference dětí v rané pubertě je normální“.

Profesora Blancharda následně kritizoval přednášející na konferenci v Cambridge, Patrick Singy z Union College v New Yorku, který řekl, že hebefilie by byla zneužívána jako diagnóza pro zadržování pachatelů sexuálních deliktů jako „duševně“ nemocných v rámci zákonů o „sexuálně násilných predátorech“ dokonce po vykonání trestu.

KingsCollegeCambridge-450x337-450x337

Ale snad nekontroverznější výstup ze všech měl Filip Tromovitch, profesor japonské univerzity Doshisha, který ve své prezentaci o „převládající pedofilii“ prohlásil, že většina mužů jsou pravděpodobně pedofilové a hebefilové a že pedofilní náklonnost je u mužů normální a přirozená.

Bývalý šéf  Paedophile Information Exchange (PIE), byl nadšen a na svém blogu popsal, jak po konferenci zašel s profesorem Tromovitchem a jeho kolegou popít: „Konverzace, spolu s drinky a krásnou řekou Cam, plynuly nanejvýš příjemně.“

Zdroj

Diskusní téma: Demoralizační tažení bez konce. Univerzitní vědci tvrdí, že pedofilie je přirozená a je normální, že muži jsou vzrušováni dětmi.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek