Dcera fyzika a zakladatele Nadace Charty 77 Františka Janoucha, Kateřina Janouchová, říká v rozhovoru pro DVTV, že Švédsko přestává masovou imigraci zvládat.

10.01.2017 15:51

Janouchová ještě v roce 2010, když dávala rozhovory médiím, tvrdila, že multikulturalismus je pro švédskou společnost prospěšný. Proč nyní změnila názor?

Situace je podle Janouchové již tak vážná, že Švédsko ztratilo nad imigrací kontrolu. Janouchová dále řekla, že uprchlíci ve své většině zneužívají sociální systém a dostávají mimo jiné byty zadarmo. I třicetiletí migranti záměrně snižují svůj věk a dělají ze sebe děti, aby se jim dostalo ještě lepší sociální pomoci. To podle Janouchové dělá až 70% všech uprchlíků mířících do Švédska.

Multikulturalismus podle spisovatelky ztroskotal vlivem masové migrace, i když jej před několika lety podporovala jako obohacující prvek švédské společnosti. Vlivem masové imigrace pak mnoho Švédů uvažuje o přestěhování do jiné země, protože se již necítí v té své bezpečně, dodala Janouchová.

 

Zdroj

Zdroj

Diskusní téma: Dcera fyzika a zakladatele Nadace Charty 77 Františka Janoucha, Kateřina Janouchová, říká v rozhovoru pro DVTV, že Švédsko přestává masovou imigraci zvládat.

Datum: 10.01.2017

Vložil: Quintus

Titulek: Není divu...

Když se bojíte vystrčit nos z domu i za bílého dne a na cestu do samoobsluhy si musíte brát pás cudnosti, změníte názor.

Přidat nový příspěvek