"Dá-li Alláh, budeme po nich dupat našima nohama, budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! My je (uprchlíky) pak seskupíme ve jménu Chalífátu..."

23.10.2015 17:52

Koncem září byl na internetových stránkách reflex.cz zveřejněn zajímavý článek.
Článek upozorňoval na skutečnost, že v mešitě al-Aksá vyzývali muslimští duchovní vůdcové k dobytí Evropy pomocí uprchlické vlny.
Vlnu pobouření vyvolal Muhammad Ajíd, přední muslimský duchovní, který promluvil na třetím nejposvátnějším místě islámu - v mešitě al-Aksá v Jeruzalémě. V kázání vyzval věřící k využití imigrantských kvót Evropské unie za účelem „dobytí“ Evropy pomocí muslimské imigrace.

Muhammad Ajíd hovořil o dobytí Evropy skrze smíšená manželství s Evropankami a plození dětí muslimy. „Dá-li Alláh, budeme po nich dupat našima nohama … budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! My je (uprchlíky) pak seskupíme ve jménu Chalífátu. A řekneme Evropě: „To jsou naši synové! Nechte je na pokoji nebo k vám pošleme bojové šiky! A my vás, s Alláhovou pomocí, udupeme!“ horoval duchovní v kázání. Na jeho prohlášení upozornila nevládní organizace The Middle East Media Research Institute (MEMRI), která monitoruje arabská a perská média a překládá je do angličtiny. 


Muhammad Ajíd uvedl, že od Evropanů nejde o žádné milosrdenství, protože imigranty chtějí jako pracovní sílu, a vyzval muslimy, aby využili demografické krize Evropy a neschopnosti její společnosti bránit se islamizaci. Prohlášení Ajída jsou znepokojivá hlavně kvůli faktu, že byla pronesena na půdě třetí nejposvátnější mešity muslimského světa a může tak sklidit velký ohlas mezi prostými muslimy.

Britský zpravodajský portál dailymail.co.uk v souvislosti s kauzou Ajída upozornil, že imigrace muslimů je součástí tzv. skrytého džihádu (úsilí na Alláhově stezce, respektive nastolení vlády islámu) a vychází z verše koránu: „Kdokoliv se vystěhuje kvůli cestě Boží, ten nalezne na zemi četné jiné možnosti i prostor. A kdo opustí dům svůj a vystěhuje se k Bohu a Jeho poslu a zastihne jej přitom smrt, toho odměnit připadá Bohu a Bůh je odpouštějící, slitovný.“ (Překlad koránu dle Ivana Hrbka, verš 100 ze súry 4.)

Pojem džihád se v historii mnohokrát měnil a přibíral různé významy a funkce. Během raného období islámské ummy (obce) v Mekce byl džihád především osobním rozvojem, zatímco později se měnil a přibíral další funkci – funkci šiřitelskou. Této šiřitelské funkci otevírají náruč mnozí evropští politici v první řadě německá kancléřka Angela Merkelová.

Ale jak píše Pavel Kopecký. Německo se probouzí. Dlouho neotřesitelná pozice Angely Merkelové, těžící z hospodářských a ekonomických úspěchů dosažených často na úkor ostatních evropských zemí, se otřásá v základech. Tak jako na podzim 1989, kdy začala „revoluce“ vedoucí ke sjednocení obou částí Německa masovými demonstracemi proti tehdejší komunistické moci, tak i dnes pochodují ulicemi Drážďan a dalších saských měst desetitisíce lidí, majících plné zuby sebevražedné politiky současné německé vlády. Té vlády, jež otevřela zemi dokořán imigrantům a postavila tak celou Evropu před bezprecedentní dilema.

Šéf německých policejních odborů tvrdí, že situace v německých azylových centrech je kritická.
Reiner Wendt kritizuje německé politiky za to, že na uprchlickou krizi reagují pozdě a proto jsou německé bezpečnostní složky silně přetížené. Upozorňuje na masivní výskyt kriminality a konfliktů mezi uprchlíky. Obzvláště obtížné je vysvětlit uprchlíkům, že v Německu platí německé zákony a nikoliv právo šaría. 

Nesmíme však zapomínat, že muslimské právo šaría je pro většinu muslimů nad všechny zákony. To jsem ostatně zmínil již ve svém starším článku. Dnes tento fakt v podstatě potvrzuje i německý šéf politických odborů. (Video ze dne 22.10. 2015 na konci článku). 

Pokud se vám článek z jakéhokoli důvodu ohledně témata džihádu a šaríi, jeví jako scifi ze vzdálené budoucnosti pak vězte, že již v roce 2014 podal reflex.cz zprávu o tom, že se v Německu objevily hlídky „šaría policie“. Spustilo to v té době politickou a mediální bouři. Ale není to jen Německo. Muslimské hlídky zkoušejí také v Londýně prosadit právo šaría.

Vrávorající mladíci i dívky s lahví piva v ruce vytvářejí o víkendu v některých britských městech pouliční kolorit, ale ani policie nestačí odvézt všechny k vystřízlivění. Situace začali využívat členové tzv. muslimských hlídek, kteří berou pořádek do svých rukou v duchu islámského práva šaría, upozornil německý list Die Welt v roce 2013.

Maskovaní a s kapucemi na hlavách procházejí kolem mešit v londýnských čtvrtích Waltham Forest, Whitechapel nebo Tower Hamlets a „sbírají“ ty, kdo „urážejí Alláha“ opilstvím či provokativním oblečením ve spojení s „hříšnými myšlenkami“.

Právo šaría vstoupilo do Evropy po 2. světové válce, kdy oslabené evropské národy odstupovaly ze svých kolonií a přinesly s sebou mnoho uprchlíků či levnou pracovní sílu.
Původně byla šaría aplikována v rámci imigrantů v Evropě pouze diskrétně, v rámci malých muslimských enkláv.
V průběhu času, kdy díky velké porodnosti a stále vysoké míře imigrace množství muslimů narůstá, se stále častěji lze setkat s prosazováním práva šaría veřejně.
Například ve Velké Británii existuje zhruba 80 oficiálních šaría soudů.

Jak to dnes vypadá v německých uprchlických táborech? 

Uprchlíci a situace v německých azylových centrech (CZ titulky)


https://www.youtube.com/watch?v=3p4_OXUGc2s

 

Zdroj

 

Diskusní téma: "Dá-li Alláh, budeme po nich dupat našima nohama, budeme s nimi plodit děti a ovládneme jejich země! My je (uprchlíky) pak seskupíme ve jménu Chalífátu"

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek