ČT má strach z útoku Ruska na ČR

29.07.2015 09:34

Ano, k takové absurditě ve svém protiruském štvaní už dospěli zpravodajci ČT.

 

V úterních „Událostech" nechali moderátorské dvojici Železný – Písařovicová oznámit české veřejnosti, že republikou budou opětovně na svých bojových vozidlech projíždět američtí vojáci, a to ani ne tak proto, aby se někam přesunuli, ale aby nás uklidnili. Uklidnění spočívá v tom, že při posledním přesunu nikam daleko neodtáhli, ale jsou zde, buď poblíž, anebo dokonce přímo znovu trdlují na našich silnicích. Činí tak prý hlavně proto, aby nás zbavili strachu z ruského přepadu.

 

Protože pochopitelně, když tady američtí bojs jsou, Rusové se sem neodváží ani zatelefonovat. Kdyby se ale naopak trošku od nás vzdálili, vpadnou sem Rusáci natotata. Žádný strach, když si teď US Army z naší silniční sítě udělala běžnou průjezdnou trasu, můžeme spát klidně, pokud nás ovšem ze spánku nevzbudí právě rachot přesunujících se US válečných ořů.


Ale prosím vás, co je takové probuzení proti unášejícímu pocitu, který se vám rozlije tělem hned po probuzení. Díky bohu za to, že amíci mi za oknem řinčí a dávají mi klid v tom smyslu, že aspoň tuhle noc se ruskému vpádu vyhneme.


A teď pozor: Je mi jasné, že tahle šílenost nevznikla v ČT, ale že si ji US Army vymyslela pro zdůvodnění pohybu svých vojenských kolon po Evropě a možná i po celém světě. Co ale uráží, je skutečnost, že ve zpravodajské redakci ČT usoudili, že to bude dobré a stravitelné i pro nás

Zdroj

Diskusní téma: ČT má strach z útoku Ruska na ČR

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek