Co pohání mladé muže "prchající" do Německa?

17.09.2015 09:42

Nasredin |

Irák:
Němci postaví domy a dají nám peníze
"Můj syn je už v Německu, hovořili jsme telefonem. dali mu peníze, byt. Němci pro nás postaví domy, tohle mi řekl. Brzy se tam všichni přestěhujeme."
https://www.zvedavec.org/vezkratce/11064/
https://investmentwatchblog.com/the-germans-will-build-houses-and-give-us-money-poor-germans-ignored/
(video)
Čili tento naivní irácký pitomec má stejnou představu jako stejně hloupí obyvatelé Ukrajiny před rokem a půl (někteří tomu věří doteď): EU a hlavně Němci vítají příchozí imigranty s otevřenou náručí a pro každého z nich mají nachystány klíče od luxusní vily s bazénem ve Wannsee, klíče od mercedesu nebo minimálně Audi a plonkovou prsatou blondýnu typu Heidi Klum. Až příjde zima a uhodí mrazy a tito pitomci vystřízliví a pochopí, že nic z toho nedostanou, ani vilu ani auto a prsatici už vůbec ne a až pochopí, že jsou úplně bez pespektivy, popadne je vztek a zuřivost a to je chvíle na kterou čekají vycvičení velitelé Islámského státu, kteří v odhadovaném počtu cca 4000 mužů jsou zamícháni mezi uprchlíky.
https://www.securitymagazin.cz/zpravy/eurojust-varuje-mezi-imigranty-jsou-islamsti-radikalove-is-1404045757.html
Zverbují je a za pomocí skrytých skladišť zbraní po celé Evropě se vyzbrojí zaútočí na civilní obyvatelstvo EU. Sklady se už budují a zásoby zbraní do Evropy proudí, jak o tom svědčí tato zpráva:

Řecko zadrželo loď s humanitární pomocí pro uprchlíky v Evropě. Uvnitř bylo 5000 brokovnic a půl milionu amerických nábojů!
Už je to tady? Za uprchlíky do Evropy následuje hned po nich i jejich nádobíčko? Řecká pobřežní stráž zadržela před několika dny loď se syrskou a egyptskou posádkou plující pod bolívijskou vlajkou, která obsah nákladu své lodi deklarovala jako humanitární pomoc pro uprchlíky, což bylo v rozporu s dokumentací nákladu, která uváděla nábytek a stavební materiál, což není typické pro humanitární pomoc. Celníci tak pojali podezření a při kontrole kontejnerů se nestačili divit. Našli v nich kromě nábytku a stavebního materiálu i 5,000 brokovnic policejního a military typu různých verzí s dlouhou, ale i se zkrácenou hlavní (tzv. karabiny, zřejmě americké Remington Anti-Riot a Military verze, ale takhle z videa to nelze přesně určit), dále půl milionu 9mm nábojů americké značky Yavex a další neupřesněný kontraband [1].
Více zde:
https://aeronet.cz/news/recko-zadrzelo-lod-s-humanitarni-pomoci-pro-uprchliky-v-evrope-uvnitr-bylo-5000-brokovnic-a-pul-milionu-americkych-naboju/
(video)
Kolik myslíte, že už takových lodí bez povšimnutí do Evropy proplulo ?
Nezdá se vám to ? Myslíte si, že přeháním ?
Tak se podívejte, co ukázal mladý imigrant do kamery televize maďarským divákům v přímém přenosu:
https://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14716-podivejte-se-co-mlady-imigrant-vzkazal-madarskym-televiznim-divakum-ale-mozna-take-vam-video-.aspx
(video)
A to nejlepší nakonec. Také vám připadá, že to vše je perfektně zorganizované a že to není náhoda ? (všichni imigranti jsou školeni na to, že mají říkat, že jsou křesťani ze Sýrie, protože nikdo nepozná, že křesťani ze Sýrie nejsou, atd ...) Ano, nemýlíte se. Není to náhoda. Chcete vědět, kdo a proč vymyslel takovouto taškařici ? O tom kdo to vymyslel, ví všechny vlády EU, ale bojí se o tom veřejně mluvit, protože se jedná o zatraceně silného hráče (zatím ale není zcela jasný motiv, proč tak koná). Chcete vědět kdo to je ? Díky indispozici jednoho vysoce postaveného člověka z rakouské armády odpověď najde zde, na této rakouské stránce:
https://www.info-direkt.at/insider-die-usa-bezahlen-die-schlepper-nach-europa/
Pro ty, kteří nevládnou němčinou je text přeložen zde:
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/08/10/jedou-spojene-staty-v-migracni-vlne/

 

Zdroj

 

Diskusní téma: Co pohání mladé muže "prchající" do Německa?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek