Co čeká Klokánky? Děti se dostanou do péče komerčních pěstounů, později možná i do péče homosexuálů. Přednost mají uprchlíci, arabské maminy s 20 dětmi a dalšími těhotenstvími na cestě.

20.08.2015 21:04

Nikdo se už tomu nediví. Země, která nenávidí své vlastní děti. Vláda ČR dnes na svém zasedání schválila uvolnění 140 milionů korun pro Chovancovo ministerstvo vnitra v souvislosti s opatřeními na pokrytí „obsluhy“ migrační krize [1]. Tato informace by sama o sobě nebyla nijak zvláštní, kdyby ta samá vláda, v ten samý den, nezamítla pouhých 20 milionů korun nezbytných pro zachování provozu Klokánků [2]. Ti nejslabší, nejzranitelnější, opuštěné a dříve týrané děti zkrátka nemají nárok. Přednost mají uprchlíci, arabské maminy s 20 dětmi a dalšími těhotenstvími na cestě.

Vlast, která upřednostní cizí lidi před vlastními dětmi, nelze nazývat vlastí. Co je to za vládu, která se zahryzne do krku malých dětí? Kolik uprchlíků si Česko nasune do svých ubytoven? Kde budou bydlet Češi? Na ulicích ČR se pohybuje odhadem už 100,000 bezdomovců. Nikdo je ale neubytuje. Ale o arabské migranty je péče nade vše a prioritně. Uprchlíci jsou nedotknutelní!

Vláda se odcizila lidu. Vláda, která upřednostní cizí občany před vlastními dětmi, nezaslouží žádný respekt, ale pouze hluboké opovržení. Co čeká Klokánky? Pokud se nenajde štědrý mecenáš, tak zřejmě zaniknou. Děti se dostanou do péče komerčních pěstounů, později možná i do péče homosexuálů v rámci juvenilní justice, kterou se ČR chystá pomalu a potichu implementovat do českého právního řádu.

Za každého Araba by se najedlo 10 českých dětí v Klokáncích! Kolik potřebuje policistů 1 arabská rodina na svoji ochranu? A kolik peněz na svoji ochranu potřebují nezaopatřené děti v Klokáncích? Je to tichá genocida českého národa. Punkové heslo „No Future!“ jaksi je najednou opět v platnosti, ale tentokrát ve vztahu k budoucnosti českého národa. Umlátit český národ pendreky těžkooděnců a do uvolněných bytů nastěhovat Araby, to je cíl české vlády! Je to vlastizrada na českém národu!

Vyjděte do ulic a musíte říct dost, jinak národ zahyne! Už není na co čekat!

Zdroj

Diskusní téma: Co čeká Klokánky? Děti se dostanou do péče komerčních pěstounů, později možná i do péče homosexuálů. Přednost mají uprchlíci, arabské maminy s 20 dětmi a dalšími těhotenstvími na cestě.

Datum: 20.08.2015

Vložil: Sven Lunt

Titulek: Ztráta soudnosti

Havlismus je vysoce virulentní choroba - nemocný člověk vidí krásu tam, kde zdraví blijí

Přidat nový příspěvek