Česká televize je všechno možné, jenom ne nějaký pilíř demokracie.

12.03.2018 07:55
Co je demokratického na nikým nevolené instituci? Vůbec nic. Jestli ještě někdy uslyším, že ČT je poslední pilíř demokracie, že s ČT stojí a padají naše demokratické hodnoty, tak se vážně prohlásím za krále země České. Ne že bych to myslel vážně, to jen obrazně, abych vyvážil tu idiotskou představu o České televizi, jako pilíři naší demokracie. Česká televize je všechno možné, jenom ne proboha nějaký piliř demokracie.

Jestli tu máme nějakou nikým nevolenou instituci, povinně placenou z koncesionářských poplatků, není to nic jiného než feudální přežitek. Umělci, kteří nemají žádný mandát vzešlý z demokratických voleb si uzurpují právo skrz veřejnoprávní média, mluvit nám do našich životů a kázat, koho máme nebo nemáme volit.

Umělci zabili nezávislost České televize

Všichni jsme to viděli doslova v přímém přenosu, jak si někteří lidé představují nezávislost veřejnoprávních médií. Má snad taková pokladní ze supermarketu možnost hlásat v přímém přenosu ČT, co si myslí o žblebtech našich veřejnoprávních umělců? Ne a těžko někdy bude.

Veřejnoprávní umělci, nejen že si v ČT mohou říkat co chtějí a kdy chtějí bez jakéhokoliv mandátu, oni jsou z peněz této veřejnoprávní instituce dokonce placeni. A do toho všeho začnou tihle chytráci kvákat něco o pilíři demokracie? Jediné o co těmhle lidem jde, jsou naše peníze na jejich drahé životy.

Mám takový pocit, že ještě dva takové přenosy a z České televize zůstane jenom kanál pro děti. Tam už snad politiku nikdo tahat nebude.

Teď si dám ještě Otázky Václava Moravce a jestli to přežiju, tak i panáka :-)))
 
Tomáš Trojan
 
 
 
 
Q.S.
 
"Mám takový pocit, že ještě dva takové přenosy a z České televize zůstane jenom kanál pro děti. Tam už snad politiku nikdo tahat nebude."
To se autor hluboce mýlí... Co třeba Planeta Yó?

Diskusní téma: Česká televize je všechno možné, jenom ne nějaký pilíř demokracie.

Datum: 12.03.2018

Vložil: Kadlik

Titulek: B

Demokracie zacina tam kde konci signal ceske televize :)

Datum: 12.03.2018

Vložil: dit

Titulek: Hlavně že několik hodin před přenosem průvodkyně slavnostního večera slibovala, že politiku na Lvech řešit nechce a nebude.

Glosa: Žít z grantů, fakturovat státu a pak se vysmívat divákům, kteří to celé platí?
Zdroj
https://www.expres.cz/nedotknutelna-ct-kulturni-fronta-zkazila-lva-a-udelala-si-z-oslavy-filmu-politickou-show-gvj-/celebrity.aspx?c=A180311_115855_dx-celebrity_bpet

Přidat nový příspěvek