Čas ohavnosti a zpustlosti.

16.08.2015 11:10

Účastníci Pochodu hrdosti sexuálních menšin Prague Pride kráčejí Prahou. Svou cestu začali u sochy sv. Václava na Václavském náměstí. Primátorka hlavního města Adriana Krnáčová (ANO) splnila slovo a průvod vede spolu s americkým superhrdinou Kapitánem Amerikou a mužem v českém kroji jedoucím na jednorožci. Vítejte na Prague Pride 2015.


 
To je směsice: Krnáčová vedla pochod Prague Pride, vedle ní jednorožec, Schapiro s "Obamou", loď s uprchlíky a tisíce lidí

Foto: Hans Štembera
Popisek: Primátorka Adriana Krnáčová na Prague Pride 2015

Pochod Prague Pride v barvách homosexuálů odstartoval. V čele průvodu jde muž v kostýmu komiksového superhrdiny USA Kapitána Ameriky spolu s mužem v tradičním českém kroji. Ten jede na koni s rohem, jenž má symbolizovat jednorožce.

Primátorka hl. města Prahy Adriana Krnáčová splnila slovo a jde také v čele průvodu, hned za zmíněnými pány, má s sebou ovšem bodyguardy. Kromě ní v průvodu potkáte také Nelu Boudovou, Ester Janečkovou z pořadu ČT Pošta pro Tebe či herce Jiřího Hromadu. Nechybí ani mužský pěvecký sbor z Londýna

Na transparentech jsou k vidění různá hesla, např. GAY is OK. Nechybí ani alegorický vůz s papírovou sochou prezidenta Obamy a nápisem US Embassy, ani velké množství balonků. U vozu kráčí americký velvyslanec v Česku Andrew Schapiro. Za alegorickým vozem ambasády následuje maketa lodi s uprchlíky.

 


Americký velvyslanec Andrew Schapiro na pochodu Prague Pride v Praze (Zdroj: Facebook Velvyslanectví USA)

Zatímco podle odhadů policie se do průvodu zapojilo maximálně 15.000 lidí, podle předsedy Gay iniciativy Jiřího Hromady jen z Václavského náměstí vyšlo 18.000 lidí a postupně se počet účastníků rozrostl na zhruba 35.000.

Na počátku trasy hned u sochy sv. Václava protestovaly proti pochodu asi tři desítky lidí. Hájily tradiční model rodiny.

Zdroj

Kdysi jsem dostal od přítele knihu s od normalizačního a komunisty protěžovaného spisovatele Alexeje Pludka s názvem "Nepřítel z Atlantidy". Byl to román, který sledoval život a poslední dny vysokého hodnostáře Hera, který bojoval proti "skrytému nepříteli" o kterém věděl, že vede jeho zemi do záhuby. Kniha končí zánikem Atlantidy a ten, který to vše způsobil se s úšklebkem přesouval v létajícím stroji do další země. Toto mě napadlo, když jsem viděl velvyslance USA v ČR Schapira v čele průvodu Pride Day.


Svoji zemi rozvrátili a zničili (Je otázka jestli Schapiro cítí k USA vůbec nějaký vztah) a to co je u nich běžné, šíří jako rakovinu i k nám.

Pozor, není to pro útlocitné povahy, jsou to odporné záběry - přemýšlel jsem, zda to sem vůbec dát, ale někteří lidé jsou nepoučitelní a potřebují in natura vidět, co je v USA dnes možné vidět za účasti a asistence starosty, radních města, státní správy a policie.

https://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/part_1_full/index.php

Zdroj

 

Diskusní téma: Čas ohavnosti a zpustlosti.

Datum: 17.08.2015

Vložil: AHN

Titulek: ..

Každý ať činí jak myslí. Duch doby je zvrácen.Šašci si navlékají rolničky a v doprovodu "mocných" nemocných táhnou ulicemi. Nejhorší je, že většina lidstva žije v tom, že je to přece normální a přirozené. Ztratili jsme onu pravou přirozenost, cit a jeho vnímání...Kéž by se ještě mnohým rozjasnilo.

Datum: 17.08.2015

Vložil: AHN

Titulek: Re: ..

Máme jedinečnou příležitost vidět vše na vlastní oči. Skryté vystupuje ven...a jak je zaslíbeno, bez tohoto poznání se nemůžeme odpoutat.

"Lidstvo stojí ve středu všeobsáhlého dění, které ještě stále očekává, a nepoznává je, protože NECHCE."

Přidat nový příspěvek